"Willow" wraca: zobaczcie pierwszy teaser serialu Disney+

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Willow%22+wraca%3A+zobaczcie+pierwszy+teaser+serialu+Disney%2B-146619
"Willow" wraca: zobaczcie pierwszy teaser serialu Disney+
źródło: Materiały prasowe
W sieci zadebiutował teaser zapowiadający serial platformy Disney+ "Willow", który jest kontynuacją zatytułowanego tak samo filmu fantasy Rona Howarda z 1988 roku. W tytułowej roli powraca znany z oryginału Warwick Davis. Premierę zapowiedziano na 30 listopada.

"Willow" – co wiadomo o projekcie?Zwiastun serialu został zaprezentowany podczas wydarzenia Star Wars Celebration, które ma miejsce w Anaheim. Przy okazji ogłoszono również datę premiery projektu na platformie Disney+: 30 listopada. Zobaczcie zwiastun tutaj:


"Willow" – co wiadomo o projekcie?Serialowy "Willow" będzie rozgrywał się lata po wydarzeniach z filmu Rona Howarda. Fabuła ma skupić się na księżniczce, która z pomocą zebranej przez siebie drużyny wyrusza na ratunek swojemu bratu bliźniakowi. W roli głównej zobaczymy Ruby Cruz ("Castle Rock"). W serialu zagrają również Ellie Bamber, Erin Kellyman i Tony Revolori oraz Warwick Davis, który ponownie wcieli się w tytułowego bohatera.

Za kamerą stanie Jonathan Entwistle znany z seriali "The End of the F***ing World" i "To nie jest OK". Showrunnerami produkcji są Jonathan Kasdan ("Han Solo: Gwiezdne wojny - historie") i Wendy Mericle ("Arrow").

Oryginalny "Willow" z 1988 roku opowiadał o poczciwym mieszkańcu wioski Nelwynów, który przez przypadek staje się opiekunem osieroconego niemowlęcia. Według przepowiedni malutka Elora Danan ma ukrócić rządy złej królowej Bavmordy.