50 Cent i Eli Roth szykują trzy horrory

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/50+Cent+i+Eli+Roth+szykuj%C4%85+trzy+horrory-147925
50 Cent i Eli Roth szykują trzy horrory
źródło: Getty Images
autor: Theo Wargo
Curtis Jackson, znany lepiej jako 50 Cent, oraz Eli Roth, znany lepiej jako reżyser horroru "Hostel", ogłosili szereg wspólnych projektów. Panowie mają w przygotowaniu trzy filmy: "The Gun", "Trackmaster" oraz "Creature House".

50 Cent i Eli Roth łączą siłyJackson i Roth podpisali w październiku 2020 roku umowę na realizację trzech filmów ze studiem 3BlackDot. Teraz ogłosili szczegóły projektów, nad którymi pracują.

Było dla mnie niezwykle ważne, że w moim pakiecie horrorów skupić się na społeczności BIPOC (Black, Indigenous, People of Color). Czuje, że mam najlepszą drużynę, by to zrealizować, powiedział Jackson.

GettyImages-1338701071.jpg Getty Images © Mondadori Portfolio


Jestem wielkim fanem 50 Centa jako artysty i producenta. Nie mogę się doczekać, kiedy powołam te historie do życia. Jego ekipa przygotowała ekscytujące trio projektów, które przestraszą i podekscytują widzów na całym świecie, dodał Roth.

50 Cent i Eli Roth: o czym opowiedzą ich horrory?Bohaterem "The Gun" jest młody mężczyzna ze świetlaną przyszłością, który chce zemścić się na mordercy swojego ojca i znajduje opętany przez złą moc pistolet. Scenariusz napisał Kirkland Morris ("Power Book IV: Force").

"Trackmaster" to opowieść o początkującym raperskim duecie, który w swoim nowym singlu wykorzystuje beat tajemniczego pochodzenia, niechcący wywołując starożytnego ducha. Istota morduje każdą osobę, która usłyszy piosenkę. Dowiedziawszy się o tym, bohaterowie próbują powstrzymać premierę piosenki. Scenariusz napisał Justin Calen-Chenn ("Hexagon").

Bohaterami "Creature House" są przyjaciele legendarnego specjalisty od charakteryzacji i efektów specjalnych. Zbierają się w jego studiu, by uczcić zmarłego. Okazuje się jednak, że zostali uwięzieni w muzeum horroru, gdzie eksponaty zaczynają ozywać. Scenarzystami są Dallas Jackson ("Nagła śmierć") i Kevin Grevioux ("Ja, Frankenstein"). 

Eli Roth: filmografia
Eli Roth wyreżyserował m.in. takie filmy jak "Śmiertelna gorączka", "Hostel", "Kto tam?", "Zegar czarnoksiężnika" i "Życzenie śmierci".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones