Alan Ritchson chce zekranizować ten tom przygód Jacka Reachera. Co myśli gwiazdor serialu o książkach Lee Childa?

CBR / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Alan+Ritchson+chce+zekranizowac+ten+tom+przyg%C3%B3d+Reachera-153316
Alan Ritchson chce zekranizować ten tom przygód Jacka Reachera. Co myśli gwiazdor serialu o książkach Lee Childa?
źródło: Materiały prasowe
Drugi sezon serialu "Reacher" właśnie zadebiutował na platformie Prime Video. Odtwórca głównej roli, Alan Ritchson, ma już jednak pomysł, którą powieść z cyklu o przygodach Jacka Reachera chciałby zekranizować w następnej kolejności. Jest z czego wybierać, bo na cykl autorstwa Lee Childa składa się 28 książek. 

Która książka o Reacherze domaga się ekranizacji?

Pierwszy sezon "Reachera" był oparty na pierwszej książce z cyklu, "Poziom śmierci" ("Killing Floor"). Sezon drugi przeskoczył kilka tomów dalej - twórcy przenieśli bowiem na ekran jedenasty tom serii, "Pech i kłopoty" ("Bad Luck and Trouble"). A którą część chciałby zaadaptować gwiazdor serialu, Alan Ritchson?
  
Przez cały okres kręcenia pierwszego sezonu, mówiłem do siebie "Proszę, niech serial będzie na tyle dobry, by powstał sezon drugi", powiedział aktor w wywiadzie dla "New York Post". "Poziom śmierci" był dobry i myślę, że to był mądry ruch, by otworzyć serial pierwszą książką, w której poznajemy bohatera. Ale nie uważam, żeby to była najlepsza powieść o Reacherze. Niektóre z książek są bardzo filmowe i wręcz skrojone pod streaming. Nie mogę się doczekać, aż do nich dojdziemy.

Ritchson wskazał jako swojego faworyta drugi tom cyklu, "Umrzeć próbując". Gdyby udało nam się to zrobić, powiedział. Wiedząc, jaki potencjał ma serial, chciałem po prostu przejść przez pierwszy sezon i dostać przedłużenie na kolejny.

"Serial Killers": Oceniamy nowe odcinki"Reachera"
O czym opowiada drugi sezon "Reachera"?Drugi sezon "Reachera" można oglądać na platformie Prime Video od 15 grudnia. Podstawą scenariusza jest "Elita zabójców", 11. część cyklu autorstwa Lee Childa.

Drugi sezon "Reachera" rozpoczyna się, gdy weteran żandarmerii wojskowej Jack Reacher (Alan Ritchson) otrzymuje zakodowaną wiadomość, że członkowie jego byłej jednostki armii amerykańskiej, 110th MP Special Investigations, są brutalnie mordowani jeden po drugim w niewyjaśnionych okolicznościach. Wyrwany ze swojego włóczęgowskiego stylu życia, Reacher ponownie łączy siły z trzema byłymi przyjaciółmi z drużyny, z którymi ma niemal rodzinną relację: Frances Neagley (Maria Sten), Karla Dixon (Serinda Swan), audytorka śledcza, która w sercu Reachera od dawna ma specjalne miejsce, oraz uzbrojony po zęby David O'Donnell (Shaun Sipos). Razem zaczynają rozwiązywać tajemnicę, w której stawka rośnie na każdym kroku – odkrywają kto ich zdradził i kto umrze następny. Wykorzystując swój niepowtarzalny spryt, Reacher nie cofnie się przed niczym, aby odkryć prawdę i chronić członków swojego oddziału. W tym sezonie przygotuj się na mocne uderzenie Jacka Reachera i 110. oddziału.  

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones