Bestia, Black Cat, Odyn i Mandaryn na niemieckiej autostradzie dzięki producentowi "Matriksa"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Bestia%2C+Black+Cat%2C+Odyn+i+Mandaryn+na+niemieckiej+autostradzie+dzi%C4%99ki+producentowi+%22Matriksa%22-104577
Joel Silver przez ćwierć wieku był jednym z najpotężniejszych producentów w Hollywood. Ale było to w czasach, kiedy współpracował z Warner Bros. Od kilku lat jednak producent "Szklanej pułapki", "Zabójczej broni" i "Matriksa" działa solo i jak na razie nie bardzo ma się czym pochwalić. Teraz to się może zmienić, a to dzięki filmowi "Autobahn".


W poniedziałek rusza produkcja obrazu i właśnie ogłoszono nazwiska odtwórców głównych ról. Obraz sygnowany jest gwiazdami różnych widowisk powstających na bazie komiksów Marvela. Zobaczymy więc Nicholasa Houlta – Bestię z "X-Men: Przeszłość, która nadejdzie" 20th Century Fox, Felicity Jones - Felicia Hardy z "Niesamowitego Spider-Mana 2" Sony Pictures oraz gwiazdy Marvel Studios: Anthony Hopkins (Odyn z "Thora") i Ben Kingsley (człowiek znany jako Mandaryn z "Iron Mana 3"). Obraz wyreżyseruje Eran Creevy według scenariusza F. Scotta Fraziera.

Wśród ogłoszony nazwisk brakuje Zaca Efrona i Amber Heard. Rok temu to oni mieli zagrać w filmie dwie głównej role. "Autobahn" jest historią pary Amerykanów, którzy będą pędzić niemieckimi autostradami próbując przeżyć po tym, jak bezwiednie wplątali się w walkę dwóch niezwykle niebezpiecznych przestępczych gangów.
Udostępnij: