Beta "God of War: Wstąpienie" już w styczniu w PlayStation Plus

Informacja nadesłana: Sony Interactive Entertainment Europe / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Beta+%22God+of+War%3A+Wst%C4%85pienie%22+ju%C5%BC+w+styczniu+w+PlayStation+Plus-91466
Sony Computer Entertainment Europe ogłosiło, że wyczekiwana wersja beta trybu wieloosobowego "God of War: Wstąpienie" zostanie wypuszczona do usługi PlayStation Plus 
9 stycznia 2013 roku. Fani będą mieli szansę zobaczyć podnoszącą poziom adrenaliny rozgrywkę sieciową w nowym zwiastunie dostępnym już od dziś, który ujawni całą serię zrzutów ekranu z akcji, jaka czeka ich już po sylwestrowych szaleństwach. 

W trybie wieloosobowym "God of War: Wstąpienie" poziomy podzielone są na dwie kategorie - większe mapy z dużymi, otwartymi środowiskami (jak Pustynia Zaginionych Dusz), lub mniejsze, które sprawią, że akcja stanie się bardziej intensywna, a wasz refleks zostanie poddany testowi podczas walk o życie w bitwach na niewielkim obszarze. Po wypuszczeniu bety posiadacze PlayStation Plus będą mogli pogłębić swoje doświadczenia dzięki trybowi drużynowej walki o przychylność bogów, będącej wariacją God of War na temat drużynowej walki na śmierć i życie. Wraz z drużyną będziecie walczyć o punkty przychylności bogów, aby odblokować nowe możliwości modyfikacji waszego gladiatora. Dostępna będzie także długo oczekiwana wersja dla jednego gracza, stworzona specjalnie dla tych, którzy lubią stawać do walki w pojedynkę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones