Boba Fett również dostanie własny serial

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Boba+Fett+r%C3%B3wnie%C5%BC+dostanie+w%C5%82asny+serial-140663
Boba Fett również dostanie własny serial
źródło: Materiały prasowe
Wygląda na to, że szereg ogłoszonych niedawno seriali rozgrywających się w świecie "Gwiezdnych wojen" to wciąż nie wszystko, co ma w zanadrzu Disney. W finale drugiego sezonu serialu "The Mandalorian" ujawniono właśnie, że na serwisie Disney+ zadebiutuje kolejna seria z "galaktyki dawno, dawno temu": "The Book of Boba Fett".

Premierę serialu zapowiedziano na grudzień 2021. Wygląda na to, że ten miesiąc będzie napakowany atrakcjami dla fanów mandaloriańskich zbroi, bowiem również wtedy - przynajmniej według dotychczasowych zapowiedzi - ma zadebiutować trzeci sezon "The Mandalorian".

W głównej roli wystąpi oczywiście Temuera Morrison, który wcielił się w Jango Fetta w "Ataku klonów", a niedawno powrócił w roli jego syna, Boby Fetta, w drugim sezonie "The Mandalorian".

Wszystko wskazuje na to, że u boku Morrisona pojawi się Ming-Na Wen, która ponownie wcieli się w łowczynię nagród Fennec Shand.

Przypadek zrządził, że informację ujawniono dzień po tym, jak umarł Jeremy Bulloch, oryginalny odtwórca roli Boby Fetta.

Wśród ujawnionych 10 grudnia nowych gwiezdnowojennych seriali są m.in. "Obi-Wan", "Ahsoka", "Andor" oraz "Lando".