Plany "Star Wars": Nowy film! R2D2 i C3PO! Hayden Christensen!

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Plany+%22Star+Wars%22%3A+Nowy+film+R2D2+i+C3PO+Hayden+Christensen-140557
Plany "Star Wars": Nowy film! R2D2 i C3PO! Hayden Christensen!
Wczoraj odbyło się wirtualne spotkanie szefów Disneya z inwestorami. W czasie jego trwania ujawniono ambitne plany wytwórni na najbliższe lata. Poniżej znajdziecie przegląd zapowiedzi LucasFilm. Plany Marvela na najbliższe lata znajdziecie TUTAJ. Pozostałe plany Disneya znajdziecie TUTAJ.

ROGUE SQUADRON - NOWY FILM KINOWYStudio zapowiedziało nowe widowisko osadzone w świecie "Gwiezdnych wojen". Projekt nosi tytuł "Rogue Squadron" i jak łatwo się domyślić będzie poświęcony kosmicznym pilotom.

Widowisko wyreżyseruje Patty Jenkins, która tym samym została pierwszą kobietą zaangażowaną przez LucasFilm do nakręcenia filmu.

Wiemy też, kiedy możemy spodziewać się "Rogue Squadron" w kinach. Premiera wyznaczona została na grudzień 2023 roku.

R2D2 I C3PO BOHATERAMI SERIALUR2D2 i C3PO otrzymają swój własny serial animowany. Projekt nosi tytuł "A Droid Story" i oczywiście powstanie dla platformy Disney+.

Lakoniczny opis serialu brzmi następująco: Te epicka podróż zaprezentuje widzom nowego bohatera, którego przewodnikami w sekretnej misji będzie ikoniczny duet. Co też złego może się stać?

OFICJALNIE: LANDO CARLISSIAN BOHATEREM SERIALUPotwierdziły się wcześniejsze spekulacje na temat tego, że Lando Carlissian otrzyma swój własny serial. Projekt nosi tytuł "Lando" i będzie za niego odpowiadać Justin Simien ("Drodzy biali!").

Na razie nie potwierdzono udziału Donalda Glovera lub/i Billy'ego Dee Williamsa.

OBI-WAN KENOBIHayden Christensen pojawi się jako Darth Vader w serialu "Obi-Wan Kenobi". W ten sposób ponownie spotka się z Ewanem McGregorem, który jest gwiazdą projektu.

THE MANDALORIAN - SPIN-OFFYSerial "The Mandalorian" doczeka się dwóch spin-offów. Są to:

"Rangers of the New Republic" - serial aktorski, który wyprodukują Jon Favreau i Dave Filoni


"Ahsoka" - serial aktorski kontynuować będzie opowieść o przygodach Ahsoki Tano. Gwiazdą projektu będzie Rosario Dawson. Za fabułę odpowie Dave Filoni.

THE ACOLYTELeslye Headland, twórczyni "Russian Doll", przygotuje dla Disney+ nowy serial. Będzie to thriller rozgrywający się w schyłkowym okresie Wysokiej Republiki, kiedy rodziły się mroczne potęgi.

STAR WARS: VISIONSSerial antologia zrealizowana przez czołowe japońskie studia anime. Będzie to zbiór krótkometrażówek prezentujących nowe spojrzenie na galaktykę, w której rozgrywają się opowieści z cyklu "Gwiezdne wojny". W planach jest 10 oryginalnych wizji na świat Star Wars.

ANDOR - PIERWSZY MATERIAŁ WIDEO
STAR WARS: THE BAD BATCH - TEASER