Brendan Fraser z Oscarem? Zobaczcie fragment "Wieloryba"

Informacja nadesłana autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Brendan+Fraser+z+Oscarem+Zobaczcie+fragment+%22Wieloryba%22-149585
Brendan Fraser z Oscarem? Zobaczcie fragment "Wieloryba"
Już 17 lutego do kin w całej Polsce trafi "Wieloryb". Z tej okazji mamy dla Was klip wideo z fragmentem filmu.

Gwiazdą filmu jest Brendan Fraser. Jego kreacja w "Wielorybie" uznawana jest z jedną z najważniejszych w ostatnich 12 miesiącach. Otrzymał za nią nominacje do Oscara, BAFTA i Złotych Globów. Poniżej możecie sprawdzić dlaczego.

Brendan Fraser we fragmencie filmu "Wieloryb"
O filmie "Wieloryb"Głównym bohaterem "Wieloryba" jest Charlie, który już od lat żyje na marginesie świata. Uwięziony w małym mieszkaniu przez chorobliwą otyłość. Odrzucony, nie bez powodu, przez swoich bliskich, samotnie zmierza w życiową przepaść. Wystarczy jednak jeden impuls, jedno spotkanie, by zapalić w nim płomień nadziei na to, że jeszcze nie wszystko stracone. Charlie podejmuje próbę nawiązania dawno utraconego kontaktu z nastoletnią córką. Wie, że czeka go niesłychanie trudne zadanie. Zdaje sobie sprawę, że ryzykuje utratę ostatniego złudzenia. Gotów jest jednak podjąć to ryzyko z wiarą, że także dla niego jest jeszcze szansa na odkupienie.

Reżyserem "Wieloryba" jest Darren Aronofsky, który tak mówi o Fraserze: Z kolei Brendan Fraser, który zagrał Charliego, był niesamowity. Zasługuje na każdą nagrodę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones