Zostawiłeś mnie dla chłopaka. Oto fragment "Wieloryba". Cały film już w kinach

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/Zostawi%C5%82e%C5%9B+mnie+dla+ch%C5%82opaka.+Oto+fragment+%22Wieloryba%22.+Ca%C5%82y+film+ju%C5%BC+w+kinach-149642
Zostawiłeś mnie dla chłopaka. Oto fragment "Wieloryba". Cały film już w kinach
Od piątku możecie w kinach oglądać film "Wieloryb". Nowe dzieło Darrena Aronofsky'ego jest jednym z faworytów tegorocznych Oscarów. Zdobył trzy nominacje, w tym dla aktora Brendana Frasera.

Jeśli jeszcze nie widzieliście filmu, mamy nadzieję, że poniższy fragment Was do tego przekona. Sprawdźcie, dlaczego Akademia przyznała mu trzy oscarowe nominacje:


O filmie "Wieloryb"Głównym bohaterem "Wieloryba" jest Charlie, który już od lat żyje na marginesie świata. Uwięziony w małym mieszkaniu przez chorobliwą otyłość. Odrzucony, nie bez powodu, przez swoich bliskich, samotnie zmierza w życiową przepaść. Wystarczy jednak jeden impuls, jedno spotkanie, by zapalić w nim płomień nadziei na to, że jeszcze nie wszystko stracone. Charlie podejmuje próbę nawiązania dawno utraconego kontaktu z nastoletnią córką. Wie, że czeka go niesłychanie trudne zadanie. Zdaje sobie sprawę, że ryzykuje utratę ostatniego złudzenia. Gotów jest jednak podjąć to ryzyko z wiarą, że także dla niego jest jeszcze szansa na odkupienie.

Reżyserem "Wieloryba" jest Darren Aronofsky, który tak mówi o Fraserze: Z kolei Brendan Fraser, który zagrał Charliego, był niesamowity. Zasługuje na każdą nagrodę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones