Bruce Campbell jako Ronald Reagan w "Fargo"

/Film / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Bruce+Campbell+jako+Ronald+Reagan+w+%22Fargo%22-110530
Bruce Campbell ("Martwe zło") wcieli się w Ronalda Reagana w drugim sezonie "Fargo". Aktor pojawi się gościnnie w jednym odcinku.


Akcja drugiej serii ma rozgrywać się przed wydarzeniami pierwszego sezonu, w 1979 roku. Miejsca akcji to Sioux Falls w Południowej Dakocie i Luverne w Minnesocie. Patrick Wilson wcieli się w młodego Lou Solversona, którego w poprzednim sezonie zagrał Keith Carradine. To świeżo upieczony weteran z Wietnamu, który obejmuje posadę funkcjonariusza policji.

W 1979 roku Reagan nie był jeszcze lokatorem Białego Domu. Jest w trakcie swojej pierwszej kampanii i odwiedza Fargo, zdradził John Landgraf, prezes stacji FX. Część postaci spotka się z nim twarzą w twarz. Wykorzystamy też niektóre filmy, w których zagrał. Landgraf dodał też, że ten sezon opowie o kulturowej transformacji, jaką przechodziły w tamtym czasie Stany Zjednoczone.

W obsadzie drugiej serii są również Cristin Milioti, Michael Hogan, Jean Smart, Brad Garrett, Nick Offerman, Kirsten Dunst i Jesse Plemons.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones