Caleb Landry Jones w ekranizacji "Przebaczenia" Lawrence'a Osborne'a

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Caleb+Landry+Jones+w+ekranizacji+%22Przebaczenia%22+Lawrence%27a+Osborne%27a-131463
Caleb Landry Jones ("Trzy billboardy za Ebbing, Missouri") dołączył do obsady filmu "The Forgiven". Jest to ekranizacja powieści Lawrence'a Osborne'a wydanej w Polsce pod tytułem "Przebaczenie".


Noc, pogrążone w mroku pustkowie, wyboista, niemal dzika droga. David i Jo, angielskie małżeństwo, jadą na przyjęcie, organizowane przez znajomych w rezydencji położonej na środku marokańskiej pustyni. Kilka wypitych drinków i kłótnia, do której dochodzi między nimi, sprawiają, że David traci koncentrację. Nie może w porę zahamować, gdy na drodze pojawia się dwójka ludzi. Jeden z młodych mężczyzn ginie na miejscu.

Kiedy para dociera do celu swojej podróży, przyjęcie trwa. Ciało mężczyzny zostaje ukryte na tyłach domu do przyjazdu policji. Ustosunkowani gospodarze mają pomóc w zatuszowaniu sprawy. Lokalna społeczność, już wcześniej zbulwersowana zachowaniem zblazowanego towarzystwa, przestaje jednak z pokorą i milczeniem akceptować obecność europejskich turystów. [notka wydawcy]

Wcześniej angaż otrzymali: Ralph Fiennes, Rebecca Hall, Mark Strong i Saïd Taghmaoui. Całość wyreżyseruje John Michael McDonagh ("Kalwaria").
Udostępnij: