"Do ostatniej kości" to żart z Armiego Hammera?! Timothée Chalamet odpowiada

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Chalamet%3A+Nie%2C+%22Do+ostatniej+ko%C5%9Bci%22+NIE+JEST+%C5%BCartem+z+Armiego+Hammera-152488
"Do ostatniej kości" to żart z Armiego Hammera?! Timothée Chalamet odpowiada
źródło: Getty Images
autor: Greg Doherty
Po wybuchu kanibalskiego skandalu wokół Armiego Hammera pojawiły się spekulacje, że film Luki Guadagnino, horror "Do ostatniej kości", miał być niesmacznym żartem z niecodziennych fantazji aktora. Timothée Chalamet, który zagrał w nim jedną z głównych ról, postanowił raz na zawsze zdementować te plotki.

GettyImages-909620562.jpg Getty Images © Contigo
Timothée Chalamet i Armie Hammer podczas promocji filmu "Tamte dni, tamte noce"

Timothée Chalamet: "Do ostatniej kości" nie jest żartem z Armiego Hammera


Timothée Chalamet, który współpracował z Armiem Hammerem na planie wcześniejszego filmu Luki Guadagnino, melodramatu "Tamte dni, tamte noce", odniósł się do spekulacji wokół "Do ostatniej kości" w okładkowym wywiadzie magazynu "GQ". Młody aktor stanowczo zaprzeczył, jakoby zgodził się zagrać kanibala, by zażartować z kolegi po fachu. Z jego wypowiedzi wynika też, że prace nad projektem ruszyły na długo przed oskarżeniami, z jakimi musiał zmierzyć się Hammer. Więcej o sprawie przeczytasz tu: Oskarżany o perwersje Armie Hammer opuszcza film z JLo.

Jakie były szanse, że w ogóle będziemy nad tym pracować? – mówił Chalamet. Stwierdził też, że pogłoski o związku produkcji z Armiem Hammerem skłoniły go do przyjęcia roli. Miałem przez to poczucie, że naprawdę muszę to zrobić. Bo ten film jest tak naprawdę oparty na książce.

Na pytanie, co poczuł, kiedy dotarły do niego informacje o niepokojących skłonnościach Armiego Hammera, odpowiedział: 

"Dezorientacja" będzie tu dobrym słowem.

Zobacz zwiastun filmu "Do ostatniej kości"


Film "Do ostatniej kości" z Timothéem Chalametem i Taylor Russell w rolach głównych zadebiutował w 2022 roku podczas festiwalu w Wenecji. Zobaczcie zwiastun: Do ostatniej kości to opowieść o pierwszej miłości między Maren (Taylor Russell), młodą kobietą, uczącą się, jak przetrwać na marginesie społeczeństwa, a Lee (Timothée Chalamet), porywczym wyrzutkiem i włóczęgą. W czasie wspólnej odysei na dystansie tysiąca mil poznają boczne drogi, ukryte zaułki i rozmaite pułapki Ameryki epoki Ronalda Reagana. Pomimo wysiłków, nie mogą jednak uciec od tragicznej przeszłości. Ostatecznie będą musieli zdecydować, czy ich uczucie jest w stanie pokonać ich odmienność.

"Do ostatniej kości" w podcaście Mam parę uwag


Przypominamy odcinek podcastu Mam parę uwag, w którym Julia Taczanowska i Jakub Popielecki rozmawiają o filmie "Do ostatniej kości".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones