Clooney i Pitt gwiazdami nowego filmu reżysera "Spider-Manów"

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Clooney+i+Pitt+gwiazdami+nowego+filmu+re%C5%BCysera+%22Spider-Man%C3%B3w%22-143986
Clooney i Pitt gwiazdami nowego filmu reżysera "Spider-Manów"
autor: Kevin Winter
W Hollywood pojawił się nowy projekt, który z miejsca stał się przedmiotem zażartej licytacji między największymi wytwórniami i platformami streamingowymi.

Mowa o niezatytułowanym na razie dreszczowcu, którego gwiazdami oraz producentami są George Clooney i Brad Pitt. Autorem scenariusza i reżyserem jest Jon Watts, twórca megahitów "Spider-Man: Homecoming" oraz "Spider-Man: Daleko od domu".

Fabuła owiana jest na razie tajemnicą. Wiadomo jedynie, że Clooney i Pitt mieliby się wcielić w działających na własną rękę speców od rozwiązywania problemów. Niespodziewanie okazuje się, że bohaterowie zostali wynajęci do tego samego zlecenia.

Thriller Wattsa będzie piątym wspólnym filmem Clooneya i Pitta. Panowie wystąpili wcześniej w trzech częściach serii "Ocean's" oraz czarnej komedii "Tajne przez poufne".

Clooney wyreżyserował niedawno dramat "The Tender Bar", który w styczniu zadebiutuje na Prime Video. Pitta zobaczymy w przyszłym roku w filmie akcji "Bullet Train". Filmografię Wattsa zamyka trzecia część przygód człowieka-pająka, "Spider-Man: Bez drogi do domu", która trafi do kin w grudniu.