Czwarty sezon kultowego "Szpitala New Amsterdam" już dziś na kanale FOX!

https://www.filmweb.pl/news/Czwarty+sezon+%22Szpitala+New+Amsterdam%22+ju%C5%BC+dzi%C5%9B+na+kanale+FOX-145175
Czwarty sezon kultowego "Szpitala New Amsterdam" już dziś na kanale FOX!
źródło: materialy promocyjne

Emocje po trzecim sezonie serialu "Szpital New Amsterdam" jeszcze nie opadły, a już dziś na fanów czekają kolejne medyczne historie i zwroty akcji. Wyczekiwany przez widzów premierowy odcinek czwartej części zadebiutuje o godzinie 22:00 na kanale FOX. Dalsze losy ulubionych lekarzy z najstarszego publicznego szpitala w USA będzie można śledzić w każdą środę.
Dzięki pierwszym sezonom "Szpitala New Amsterdam" polscy fani pokochali doktora Maksa Goodwina i resztę jego lekarskiego zespołu. Teraz przyszedł czas na kolejną odsłonę serialu! Producenci jak zawsze zadbali o to, żeby nie zabrakło zaskakujących sytuacji, niespodziewanych zwrotów akcji, wachlarza emocji i to wszystko w doborowej obsadzie aktorskiej. Pierwszy odcinek czwartego sezonu już dziś o 22:00 tylko na kanale FOX.

Nowa twarz w znanym szpitalu


W czwartym sezonie do ekipy Maksa Goodwina (Ryan Eggold) dołączy nowa postać. Będzie nią dr Elizabeth Wilder, w którą wciela się Sandra Mae Frank. Jaka jest jej specjalizacja? To chirurg, o zatrudnienie której długo zabiegał dr Goodwin. Jest jednym z najlepszych specjalistów w Nowym Jorku, a swoją karierę rozwinęła mimo niepełnosprawności. Aktorka, podobnie jak grana przez nią bohaterka, jest osobą niesłyszącą.

Co skłoniło dr Wilder do przyjęcia propozycji Maksa Goodwina właśnie teraz? Czy nowa postać zajmie czyjeś miejsce w ekipie szpitala New Amsterdam? Tego dowiemy się już dziś na kanale FOX.


Miłość leczy


Po walce z pandemią przyszedł czas na leczenie ran. Najlepszym lekarstwem dla bohaterów serialu może okazać się… miłość! W nowym sezonie na widzów czekają emocje i wzruszenia związane z między innymi z dalszym rozwojem relacji Maksa i Helen.

Serial "Szpital New Amsterdam" stał się medycznym fenomenem i podbił serca widzów na całym świecie. Każdy kolejny sezon cieszył się ogromną popularnością i oglądalnością. Teraz przyszedł czas na polską emisję czwartej części, a producenci już zapowiedzieli stworzenie kolejnej serii "Szpitala New Amsterdam".

Pierwszy odcinek czwartego sezonu "Szpitala New Amsterdam" już dziś o 22:00. Wyłącznie na kanale FOX.

Informacja sponsorowana

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones