Czy właśnie poznaliśmy pierwsze szczegóły nowego filmu Nolana?

Production Weekly / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Czy+w%C5%82a%C5%9Bnie+poznali%C5%9Bmy+pierwsze+szczeg%C3%B3%C5%82y+nowego+filmu+Nolana-132128
Choć prace na planie nowego dzieła Christophera Nolana ruszają już w czerwcu, o filmie wciąż nic nie wiadomo. Słynący z dyskrecji reżyser tradycyjnie ukrywa przed fanami wszelkie szczegóły dotyczące scenariusza. Jak twierdzi jednak serwis Production Weekly, twórca "Mrocznego rycerza" przygotowuje romantyczny dreszczowiec będący połączeniem  "Północy - północnego zachodu" z "Incepcją".

GettyImages-457912636.jpg Getty Images © Frazer Harrison


Przypomnijmy: bohaterem pierwszego filmu był wzięty omyłkowo za agenta służb specjalnych pracownik agencji reklamowej, który zostaje uwikłany w szpiegowską aferę. "Incepcja" opowiadała z kolei o szajce złodziei specjalizujących się w wydobywaniu wartościowych sekretów ukrytych głęboko w ludzkiej świadomości podczas fazy snu. Co może wyjść z połączenia tych dwóch historii, Nolan jeden raczy wiedzieć.

Za zdjęcia w nowym filmie ma odpowiadać szwajcarski operator Hoyte Van Hoytema, z którym reżyser współpracował wcześniej przy "Interstellar" i "Dunkierce". Premierę zaplanowano na 17 lipca 2020 roku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones