Filmweb Sp. z o. o. Sp. k.
https://www.filmweb.pl/news/Daniel+Craig+powr%C3%B3ci+jako+James+Bond-122509

Daniel Craig powróci jako James Bond?

  • Heroic Hollywood
  • autor: mp
  • Filmy
Jeśli wierzyć portalowi Page Six, dramat dotyczący tego, kto zostanie gwiazdą "Bonda 25", dobiega końca. Zdaniem strony Daniel Craig wyraził zgodę na powrót do roli agenta Jej Królewskiej Mości z licencją na zabijanie nr 007. Teraz trwają rozmowy dotyczące szczegółów kontraktu.

spectre.jpg


Przypomnijmy, że po premierze "Spectre" Craig był wyraźnie zmęczony występami w widowiskach o przygodach Jamesa Bonda. Cały świat obiegła jego uwaga, że prędzej podetnie sobie żyły, niż raz jeszcze wcieli się w bohatera. Jednak aktor zachował dobre relacje z Barbarą Broccoli, główną producentką cyklu. Niedawno wystąpił w teatrze w nowej inscenizacji dramatu Szekspira "Otello", którą Broccoli wyprodukowała. Przedstawienie miało dobre recenzje, co poprawiło nastrój Craiga. To wykorzystała Broccoli, która rozmawiała z nim już po sukcesie sztuki i ponoć przekonała go do zagrania Bonda raz jeszcze.

Barbara Broccoli nie kryje, że dla niej nie ma innego kandydata do roli 007. Portal Page Six twierdzi, że jest ona zdecydowanie przeciwna Tomowi Hiddlestonowi, który po "Nocnym recepcjoniście" stał się faworytem do przejęcia schedy po Craigu. Broccoli ma mu za złe jego krótki romans z Taylor Swift i nieszczęśliwe przemówienie, jakie wygłosił podczas Złotych Globów.

Na razie nie wiadomo, kiedy prace nad 25. "Bondem" ruszą pełną parą. Na razie scenariusz przygotowują weterani cyklu: Neal Purvis i Robert Wade.

3 21

zobacz też: