DreamWorks pokazał pół godziny "Madagaskaru 3"

Informacja nadesłana: Informacja nadesłana przez dystrybutora /
https://www.filmweb.pl/news/DreamWorks+pokaza%C5%82+p%C3%B3%C5%82+godziny+%22Madagaskaru+3%22-83385
Podążając za sukcesem, jaki odniosło w zeszłym roku, studio DreamWorks Animation przedstawiło właśnie propozycję na rok 2012, prezentując w Los Angeles i Nowym Jorku takie filmy jak "Madagascar 3".  Na prezentację składały się z krótkich pokazów wybranego materiału filmowego oraz najnowszych zwiastunów 3D. Pokazy, których gospodarzem był dyrektor kreatywny DreamWorks oraz ekipy obu filmów, uświetniły swoim talentem gwiazdy Jada Pinkett Smith i Chris Pine w Los Angeles oraz Ben Stiller, Chris Rock i Alec Baldwin w Nowym Jorku.

Reżyserzy Eric Darnell, Tom McGrath i Conrad Vernon przeprowadzili zaproszonych gości przez 25 minut filmu "Madagascar 3", trzeciej części popularnej serii. Ukochane przez widzów zwierzęta powracają na ekrany w zabawnej przygodzie, która wiedzie ich przez Europę w poszukiwaniu drogi do domu.

 

Natomiast "Strażnicy marzeń" zachwycił widzów chwytającą za serce opowieścią i niezwykłą wyobraźnią twórców. Przed prezentacją 15 minut filmu reżyser Peter Ramsey wyjaśnił, że będzie to "wielka, epicka i pełna akcji magiczna przygoda, która pokaże, jak to jest być dzieckiem". Zaprezentowany materiał w pełni potwierdził jego wypowiedź. Oparty na serii książek Williama Joyce’a "The Guardians", film pokazuje w zupełnie innym świetle takie ikony dzieciństwa jak Święty Mikołaj, Wielkanocny Króliczek, Zębowa Wróżka, Piaskowy Dziadek czy Jack Frost. Wszyscy oni łączą siły w walce z nikczemnym straszydłem Pitchem. I nie trzeba znać tych mitologicznych postaci, żeby zrozumieć, że film zainteresuje widzów w różnym wieku.