Dwayne Johnson nie chce wystąpić jako Black Adam?

Heroic Hollywood / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Dwayne+Johnson+odm%C3%B3wi%C5%82+wyst%C4%99pu+jako+Black+Adam+w+widowisku+%22Shazam+Gniew+bog%C3%B3w%22-148858
Dwayne Johnson nie chce wystąpić jako Black Adam?
źródło: Materiały prasowe
O niechęci Dwayne'a Johnsona do postaci Shazama mówi się od jakiegoś czasu. To uprzedzenie powinno dziwić, biorąc pod uwagę fakt, że "The Rock" z pasją wciela się w Black Adama, który jest bezpośrednio powiązany z Shazamem. Według najnowszej hollywoodzkiej pogłoski Johnson tak bardzo nie chce mieć nic wspólnego z bohaterem granym przez Zachary'ego Leviego, że nie da się namówić nawet na epizodyczny występ w nadchodzącym filmie DC.

"Shazam!" bez Black Adama

Portal Heroic Hollywood donosi, że Dwayne Johnson został poproszony o pojawienie się w widowisku "Shazam! Gniew bogów". Nie chodziło o wiele: miało to być jedynie tzw. "cameo", występ epizodyczny. "The Rock" jednak kategorycznie odmówił.

Wygląda na to, że Black Adam nie spotka się na dużym ekranie ani z Supermanem, ani z Shazamem. Konfrontacja z tym pierwszym została zasugerowana w scenie po napisach "Black Adama", niestety w międzyczasie ogłoszono, że Henry Cavill nie wróci już do roli (choć zaledwie kilka tygodni wcześniej pozwolono mu ogłosić, że jednak wróci).

Nieobecność Black Adama w "Gniewie bogów" to jednak jeszcze większe kuriozum. Black Adam jest bowiem postacią, której geneza jest bezpośrednio powiązana z Radą Czarodziejów, która obdarzyła mocą również Shazama. Co więcej: to jeden z jego głównych przeciwników.

O czym opowie "Shazam! Gniew bogów"?
"Shazam! Gniew bogów" będzie kontynuować opowieść o niesfornym nastolatku Billym Batsonie, który po wypowiedzeniu magicznego słowa "SHAZAM!" zamienia się w dorosłego superbohatera (Zachary Levi) obdarzonego mocami mitycznych postaci. Tym razem będzie musiał stawić czoła córkom Atlasa, którymi są Anthea (Rachel Zegler), Hespera (Helen Mirren) i Kalypso (Lucy Liu)

Premiera 17 marca 2023.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones