Dwayne Johnson zarażony koronawirusem

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Dwayne+Johnson+zara%C5%BCony+koronawirusem-139155
Dwayne Johnson zarażony koronawirusem
źródło: Getty Images
autor: Vera Anderson
Dwayne Johnson ujawnił na Instagramie, że on, jego żona i dwie córki zarazili się koronawirusem. Aktor zapewnił jednak, że najgorsze już za nimi i zachęcił w swoim wpisie do zdrowego trybu życia, noszenia maseczki i bycia pozytywnym. 

Chciałem dać Wam znać, co z moim zdrowiem w ostatnich 2-3 tygodniach. Wiadomość jest następująca: moja żona Lauren, moje dwie córeczki i ja, otrzymaliśmy pozytywne wyniki testu na obecność koronawirusa. Muszę powiedzieć, że to jedno z największych wyzwań, jakiemu musieliśmy stawić czoła jako rodzina, a także jedno z największych wyzwań dla mnie osobiście, powiedział gwiazdor serii "Szybcy i wściekli" i "Jumanji".

Moim priorytetem jest zawsze ochrona rodziny, ochrona dzieci i ukochanych osób. Chciałbym, żebym to tylko ja był zakażony. Niestety, okazało się, że to cała moja rodzina, co było ciosem, dodał aktor. Z radością donoszę jednak, że jako rodzina mamy się dobrze. Najcięższe za nami, już nie zarażamy i dzięki Bogu jesteśmy zdrowi.

Gwiazdor opowiedział o tym, jak przebiegła izolacja, o tym, że córki przeszły zakażenie lekko, ale on i jego żona mieli cięższe doświadczenia. Zdradził też, że zarazili się od bliskich znajomych rodziny.

11-minutowy filmik, w którym Johnson opowiada o swoich doświadczeniach z koronawirusem, w ciągu trzech godzin obejrzało ponad 1,5 miliona osób.


Ostatnio mogliśmy oglądać Johnsona w filmach "Na ringu z rodziną", "Szybcy i wściekli: Hobbs and Shaw" oraz "Jumanji: Następny poziom". Aktor dopiero co ujawnił pierwsze szczegóły zapowiadanego na 2021 rok widowiska "Black Adam", w którym wcieli się w antybohatera z uniwersum DC.