PlayStation Experience 2015 - najważniejsze zapowiedzi w jednym miejscu

PlayStation Blog / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/PlayStation+Experience+2015+-+najwa%C5%BCniejsze+zapowiedzi+w+jednym+miejscu-114757
W ten weekend w San Francisco odbywa się PlayStation Experience, coroczna impreza Sony dla największych fanów ich konsol. Zgromadzeni na miejscu mają możliwość zagrać przed premierą w najnowsze tytuły, pozbierać trochę gadżetów i spotkać na żywo twórców swoich ulubionych gier. Ważnym punktem imprezy są też zapowiedzi nowych tytułów czy też nowe informacje dotyczące ujawnionych już gier. Zebraliśmy je wszystkie w jednym miejscu, tak abyście mogli być z tym na bieżąco. Jak tylko pojawią się jakieś nowe informacje to będziemy aktualizować tego newsa.


FINAL FANTASY VII: Square Enix zaprezentowało pierwszy gameplay z odświeżonego "Final Fantasy VII", możecie go obejrzeć poniżej. Dziś też do sprzedaży na PlayStation Store trafił port "Final Fantasy VII" z pecetów. Możecie go znaleźć klikając TUTAJ.UNCHARTED 4: Zaprezentowano nowy zwiastun "Uncharted 4: Kres złodzieja" ujawniający trochę informacji na temat fabuły w grze. Pamiętajcie też, że jeśli kupiliście odświeżoną "Kolekcję Nathana Drake'a" na PlayStation 4 to możecie wziąć udział w trwających właśnie beta testach trybu multiplayer z "Uncharted 4".
DAY OF THE TENTACLE: Double Fine pokazało pierwsze wideo prezentujące rozgrywkę w zremasterowanym "Day of the Tentacle". Premiera gry w marcu 2016 na PlayStation 4 i PlayStation Vita.
FULL THROTTLE: Dostaliśmy już odświeżone "Grim Fandango". Na początku przyszłego roku zagramy w zremasterowane "Day of the Tentacle". Kolejna legendarna platformówka, nad którą pracował w LucasArts Tim Schafer, czyli "Full Throttle" również doczeka się remasteru. Gra wyjdzie "kiedyś" na PlayStation 4 i PlayStation Vita.ACE COMBAT 7: Bandai Namco oficjalnie zapowiedziało "Ace Combat 7". Gra pojawi się na PlayStation 4 (i być może na innych platformach) oraz zaoferuje obsługę PlayStation VR.NI NO KUNI 2: Level-5 i Bandai Namco zapowiedziały "Ni No Kuni II: Revenant Kingdom". Gra trafi w niedalekiej przyszłości na PlayStation 4 i dzięki dzisiejszej zapowiedzi wiemy jedno - na pewno zostanie wydana poza Japonią.PARAGON: MOBA od Epic Games trafi na PlayStation 4. W Paragon zagramy już w 2016 roku. Poniżej znajdziecie zwiastun CGI oraz wideo prezentujące fragmenty rozgrywki.
GRY Z PS2 na PS4: Informacja ta wyciekła już kilka dni temu, ale dziś wiemy już wszystko oficjalnie, co więcej, możemy już kupić pierwsze tytuły. PlayStation 4 renderuje gry w rozdzielczości 1080p, zaś wszystkie tytuły oferują trofea do zdobycia. LINK DO PLAYSTATION STORE
YAKUZA 0: Wydana na początku tego roku "Yakuza 0" będzie miała w 2016 swoją premierę w USA. Na tę chwilę Sega nie ma żadnych planów wypuszczenia gry w Europie, ale dla chcącego nic trudnego - w końcu PlayStation 4 nie ma blokady regionalnej. Z tej okazji, nowe wideo.
BASTION: Wreszcie doczekaliśmy się portu gry na PlayStation Vita. Gra obsługuje Cross-Buy, tak więc jeśli zakupiliście ją na PlayStation 4, to wersję na Vitę dostajecie nieodpłatnie.
KING OF FIGHTERS: SNK PLAYMORE zapowiedziało, że "King of Fighters XIV" pojawi się na PlayStation 4. Premiera już w 2016. Poniżej możecie obejrzeć pierwszy zwiastun z fragmentami gameplay'u.FAT PRINCESS: Zapowiedziano nową grę z Grubą Księżniczką w roli głównej. Tym razem jest to hack'n'slash z dostępnym trybem kooperacji dla czterech graczy (online albo na jednej konsoli). Gra w momencie zapowiedzi trafiła do sprzedaży, więc szukajcie jej na PlayStation Store.HITMAN: Gra miała mieć swoją premierę w grudniu tego roku, jednak Square Enix zdecydowało się przełożyć ją na 2016 rok. Na PlayStation Experience dowiedzieliśmy się za to o beta-testach, w których weźmiemy udział na początku przyszłego roku. 12 lutego w betę zagrają posiadacze PS4, zaś 19 zostanie udostępniona graczom PC.