Gael García Bernal i Diego Luna w świecie boksu

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Gael+Garc%C3%ADa+Bernal+i+Diego+Luna+w+%C5%9Bwiecie+boksu-147228
Gael García Bernal i Diego Luna w świecie boksu
źródło: Getty Images
autor: Kevork Djansezian/NBC
Dwie wielkie gwiazdy hiszpańskojęzycznego kina Gael García Bernal i Diego Luna spotkają się na planie serialu "La Máquina". Będą również jego współproducentami.

Co wiemy o serialu?"La Máquina" będzie hiszpańskojęzycznym serialem, który powstanie na zlecenie platformy Hulu. Funkcję showrunnera będzie pełnił Marco Ramirez, który wcześniej związany był m.in. z netfliksowym serialem Marvela "Daredevil".

Bernal wcieli się w boksera u progu końca swojej kariery. Jego menadżer (Luna) załatwia mu walkę, która może być jego ostatnią szansą na tytuł. Jednak dotrwanie do spotkania na ringu okaże się dużo trudniejsze, niż się tego panowie spodziewają. Na ich drodze staje bowiem tajemnicza siła...


Gael García Bernal i Diego Luna - historiaGael García Bernal i Diego Luna po raz pierwszy spotkali się jako nastolatkowie na planie meksykańskiego serialu "El Abuelo y yo". Potem zagrali w filmie "I twoją matkę też", który obu otworzył wrota do międzynarodowej kariery.

Później ich drogi krzyżowały się wielokrotnie. Bernal był jednym z producentów fabularnego pełnometrażowego debiutu reżyserskiego Luny "Abel". Wspólnie wystąpili m.in. w filmach "Fidel" oraz "Rudo i Cursi". Ostatnio obaj znaleźli się w obsadzie animowanego serialu platformy Netflix "Wojownicza księżniczka Maya". Jego zwiastun znajdziecie poniżej: