Gwiazda "Outlandera" w filmowej adaptacji "Days Gone"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Gwiazda+%22Outlandera%22+w+filmowej+adaptacji+%22Days+Gone%22-147464
Gwiazda "Outlandera" w filmowej adaptacji "Days Gone"
źródło: Getty Images
autor: Michael Tran
Po sukcesie filmowej adaptacji "Uncharted", która do tej pory zarobiła prawie 402 miliony dolarów na całym świecie, przeniesienie na wielki ekran kolejnego tytułu ze stajni PlayStation było tylko kwestią czasu. Jak podaje portal Deadline, Sony PlayStation Productions pracuje właśnie nad filmową wersją "Days Gone". Główna rola trafiła do Sama Heughana ("Outlander", "Szpieg, który mnie rzucił"). Scenariusz napisze nominowany do Oscara Sheldon Turner ("W chmurach").

"Days Gone" – o czym opowiada gra?


Akcja "Days Gone" toczy się po globalnej pandemii. Deacon St. John, były członek gangu motocyklowego, próbuje odnaleźć swoją dziewczynę, która rzekomo nie żyje. Musi przy tym walczyć o przetrwanie wśród zmutowanych, krwiożerczych zombie. 

Zobaczcie zwiastun: "Uncharted" – hit z Markiem Wahlbergiem i Tomem Hollandem


Bystry złodziej Nathan Drake (Tom Holland) zostaje zwerbowany przez doświadczonego poszukiwacza skarbów Victora "Sully" Sullivana (Mark Wahlberg), aby odzyskać fortunę utraconą przez Ferdynanda Magellana 500 lat temu.

To, co zaczyna się jako zwykły napad, zmienia się w niezwykły wyścig. Złodzieje muszą zdobyć nagrodę przed bezwzględnym Moncadą (Antonio Banderas), który wierzy, że on i jego rodzina są prawowitymi spadkobiercami. Jeśli Nate i Sully zdołają rozszyfrować wskazówki oraz rozwiązać jedną z najstarszych zagadek świata, mogą znaleźć skarb o wartości 5 miliardów dolarów, a może nawet dawno zaginionego brata Nate'a… ale tylko wtedy, gdy nauczą się współpracować.

Poniżej prezentujemy zwiastun filmu: 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones