Gwiazda "Rodziny Soprano": Przemoc wobec kobiet jest najtrudniejsza

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Gwiazda+%22Rodziny+Soprano%22%3A+Przemoc+wobec+kobiet+jest+najtrudniejsza+%E2%80%93+Filmweb-151744
Gwiazda "Rodziny Soprano": Przemoc wobec kobiet jest najtrudniejsza
źródło: Getty Images
autor: Mike Coppola
Michael Imperioli, gwiazda sześciu sezonów serialu "Rodzina Soprano", który zagrał ostatnio także świetną rolę w drugim sezonie "Białego Lotosu", opowiedział o swoich najtrudniejszych aktorskich momentach. Okazuje się, że były to sceny, w których jako Christopher Moltisanti znęcał się nad swoją serialową partnerką. Jak zapewnił – już łatwiej było zabić gangstera.

Michael Imperioli o graniu przemocy wobec kobietImperioli zdradził w jednym z wywiadów, że sceny w "Rodzinie Soprano", w których grał znęcanie się nad Adrianą La Cervą (w tej roli Drea de Matteo) były dla niego największych wyzwaniem – w przeciwieństwie do strzelania w serialu do gangsterów. 

O wiele łatwiej jest strzelać do gangsterów. Dla mnie to nie było trudne. Ale ta sprawa z nią była – powiedział.

Imperioli wcielał się w "Rodzinie Soprano" w Christophera Moltisantiego – kuzyna Carmeli Soprano, żony Tony'ego. Tony nazywał go natomiast swoim bratankiem. Christopher tworzył toksyczny i pełny przemocy związek z Adrianą graną przez Dreę de Matteo.

"Rodzina Soprano"
Najbardziej brutalnymi i najtrudniejszymi momentami były dla mnie sceny, w których Christopher znęcał się nad Adrianą. Na poziomie technicznym starasz się być naprawdę ostrożny, żeby nie skrzywdzić drugiej osoby. Ale żeby dojść do tego momentu, trzeba udać się do kilku paskudnych miejsc. Czasami to przychodzi bardzo szybko. Czasami to coś z twojego życia, w czym możesz się zagłębić. Czasami trzeba się przenieść do czegoś z przeszłości. A czasem trzeba sobie to wszystko wyobrazić

I wyjaśnił to z perspektywy aktora:

Opracowanie choreografii sceny i przećwiczenie tego to jedno, ale kiedy gra się to ze wszystkimi emocjami, łatwo stracić kontrolę. Więc trzeba być naprawdę bardzo ostrożnym.

"Rodzina Soprano" – najlepszy serial w historii telewizji?O tym, czy warto wracać po latach do "Rodziny Soprano" i czym serial ujmował w latach emisji, rozmawiają Łukasz Muszyński i Jakub Popielecki w programie SERIAL KILLERS.

SERIAL KILLERS: "Rodzina Soprano"

"Rodzina Soprano": 7 najlepszych scenPobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones