Hans Zimmer oświadczył się na scenie! Widownia wybuchła śmiechem i oszalała

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Hans+Zimmer+o%C5%9Bwiadczy%C5%82+si%C4%99+na+scenie+Widownia+oszala%C5%82a+%E2%80%93+Filmweb-151203
Hans Zimmer oświadczył się na scenie! Widownia wybuchła śmiechem i oszalała
źródło: Getty Images
autor: Sergione Infuso - Corbis
Jeden z najbardziej znanych i cenionych kompozytorów na świecie, dwukrotny laureat Oscara za muzykę do "Króla lwa" oraz "Diuny" – Hans Zimmer we własnej osobie zaskoczył fanów podczas jednego z koncertów w Londynie w trakcie trasy po Europie. Muzyk poprosił na scenę swoją partnerkę, której się oświadczył w dość nietypowy sposób. Na widowni wybuch aplauz zachwytu.

Oświadczyny według Hansa ZimmeraNagranie z wydarzenia można obejrzeć na YouTubie. Widać na nim, jak Hans Zimmer prowadzi ukochaną Dinę De Lucę za rękę i mówi: Jeszcze jedna rzecz. To kobieta, którą kocham. Najwyraźniej ona kocha mnie.

A następnie zwrócił się do niej:

Muszę cię zapytać o coś ważnego. Zamknęłaś tylne drzwi? Czy mleko jest w lodówce? Mamy jakiś sorbet w zamrażarce? Wyjdziesz za mnie?

Widzowie zareagowali na to gromkimi brawami, a para objęła się, co może oznaczać tylko jedno: powiedziała tak!

GettyImages-1357214522.jpg Getty Images © Kevin Winter

Han Zimmer i Diana De Luca

Hans Zimmer – jeden z najwybitniejszych kompozytorów filmowych naszych czasów


Swoją karierę Zimmer rozpoczął w latach 70. i przez ostatnie 50 lat słynie z łączenia muzyki instrumentalnej z nowoczesnymi brzmieniami. Jego oryginalne kompozycje wybrzmiewają między innymi w takich filmach, jak "Incepcja", "Interstellar", "Mroczny Rycerz" czy "Dunkierka" Christophera Nolana, a także w "Nie czas umierać", "Blade Runnerze 2049" i "Top Gun: Mavericku". Aktualnie Zimmer kończy swoją trasę koncertową po Europie, podczas której widzowie mogą słuchać jego spektakularnych kompozycji między innymi do "Gladiatora", "Piratów z Karaibów", "Mrocznego Rycerza" czy "Ostatniego samuraja".

W zwiastunie poniżej przypominamy jego kompozycję w "Incepcji".

Zwiastun filmu "Incepcja" z muzyką Hana Zimmera


Dom Cobb (Leonardo DiCaprio) to niezwykle utalentowany złodziej, który do doskonałości opanował kradzież najcenniejszych sekretów z głębokich czeluści podświadomości podczas snu. Nietypowa umiejętność uczyniła Cobba pożądanym graczem na zdradzieckim rynku korporacyjnego wywiadu. Jego talent stał się również jego prześladowcą, uczynił z niego uciekiniera i kosztował wszystko, co kiedykolwiek kochał. Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones