Henry Cavill gwiazdą nowej komedii twórców "500 dni miłości"

Collider / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Henry+Cavill+gwiazd%C4%85+nowej+komedii+tw%C3%B3rc%C3%B3w+%22500+dni+mi%C5%82o%C5%9Bci%22-143156
Henry Cavill gwiazdą nowej komedii twórców "500 dni miłości"
źródło: Getty Images
autor: James Devaney
Henry Cavill zagra główną rolę w realizowanej przez Sony komedii romantycznej "The Rosie Project". Scenariusz napisali Scott Neustadter i Michael H. Weber ("500 dni miłości"). Za kamerą stanie Stephen Falk, dla którego będzie to kinowy debiut.

Cavill wcieli się w niemającego szczęścia w miłości profesora, który chcąc znaleźć idealną kandydatkę na żonę, przygotowuje skomplikowany kwestionariusz. Pewnego dnia spotyka kobietę, która wydaje się zupełnie nie pasować do jego wymagań. Bohater ze zdziwieniem odkrywa, że to właśnie ona może być ucieleśnieniem jego marzeń. 

Zanim rola trafiła do Cavilla, na gwiazdę projektu typowano m.in. Ryana Reynoldsa i Jake'a Gyllenhaala. Ze względu na napięty grafik aktora, który niedawno zakończył zdjęcia do drugiego sezonu "Wiedźmina", a jesienią ma stawić się na planie drugiej części "Enoli Holmes", produkcja "The Rosie Project" ruszy nie wcześniej niż na początku przyszłego roku.