Czy "Peacemaker" jest częścią nowego uniwersum DC? James Gunn wyjaśnia

Latino Review / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/James+Gunn+og%C5%82asza%2C+kiedy+rusz%C4%85+zdj%C4%99cia+do+serialu+DC+%22Peacemaker%22-154551
Czy "Peacemaker" jest częścią nowego uniwersum DC? James Gunn wyjaśnia
James Gunn znów był aktywny na Threads. Dzięki temu dowiedzieliśmy się kilku nowych rzeczy na temat serialu "Peacemaker".

"Peacemaker" jest częścią DCEU czy DCU?Jedną z rzeczy, które James Gunn wreszcie jasno wyjaśnił, jest to, jaki jest status serialu "Peacemaker" w nowym uniwersum DC - DCU.

Przypomnijmy: James Gunn jest twórcą serialu. James Gunn jest też jednym z szefów DC Studios odpowiedzialnym za DCU, czyli reboot uniwersum DC w Warner Bros. Jednak pierwszy sezon "Peacemakera" powstał jeszcze w czasach istnienia poprzedniego uniwersum - DCEU.

Jak więc jest z tym serialem?

Gunn odpowiedział wprost: wszystko, co widzieliśmy w pierwszym sezonie serialu "Peacemaker", nie stanowi kanonu nowego uniwersum. Jednak drugi sezon serialu będzie już częścią DCU.

Jak to wpłynie na bohaterów serialu? Tego na razie nie wiemy.

GettyImages-1332077639.jpg Getty Images © Axelle/Bauer-Griffin


James Gunn potwierdza, kiedy ruszą zdjęcia do drugiego sezonu serialu "Peacemaker"James Gunn potwierdził również to, co wcześniej zdradzili John Cena i żona Gunna Jennifer Holland. Zdjęcia do drugiego sezonu "Peacemakera" ruszają latem.

Gunn jest autorem scenariusza wszystkich odcinków, jednak nie będzie reżyserem ich wszystkich. A to z tego powodu, że drugi sezon "Peacemakera" będzie realizowany w tym samy czasie co "Superman", którego reżyserem jest Gunn.

Szef DC Studios potwierdził również, że serial "Waller" wciąż powstaje. Opóźni się jednak za sprawą ubiegłorocznego strajku scenarzystów. Premiery serialu możemy się więc spodziewać dopiero po drugim sezonie "Peacemakera".

Recenzujemy pierwszy sezon serialu "Peacemaker"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones