Będzie nowa część "Ocean's 11"? George Clooney zdradził, że scenariusz jest gotowy

The Playlist / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/George+Clooney+chwali+scenariusz+nowej+cz%C4%99%C5%9Bci+%22Ocean%27s+11%22-153279
Będzie nowa część "Ocean's 11"? George Clooney zdradził, że scenariusz jest gotowy
źródło: Materiały prasowe
W 2018 roku do kin zawitał "Ocean's 8", ale ostatni raz, kiedy mogliśmy oglądać na dużym ekranie Danny'ego Oceana, miał miejsce 16 lat temu - przy okazji premiery "Ocean's 13". George Clooney zasugerował jednak ostatnio, że jest szansa na jego powrót do roli czarującego złodzieja.  

"Ocean's 14"? Tak, ale nie pod tym tytułemGettyImages-1706921025.jpg Getty Images © Cindy Ord


Mamy bardzo dobry scenariusz kolejnej części "Ocean's", więc możliwe, że nakręcimy kolejny film. Szczerze mówiąc, to naprawdę świetny scenariusz, powiedział George Clooney podczas promocji swojego nowego filmu "The Boys in the Boat".

Clooney zaznaczył jednak, że film - jeśli powstanie - złamie numeryczny schemat tytułów i nie będzie nazywał się "Ocean's 14". Nie chciałbym nazywać filmu w ten sposób. Mamy pomysł na coś w rodzaju "W starym, dobrym stylu", powiedział gwiazdor.

Clooney nawiązuje do komedii kryminalnej Martina Bresta z 1979 roku o trzech staruszkach, którzy postanawiają napaść na bank. W rolach głównych pojawili się George Burns i Art Carney. W 2017 roku remake tej produkcji nakręcił Zach Braff. W jego wersji wystąpili Morgan Freeman, Michael Caine i Alan Arkin.

Czy chcielibyście zobaczyć nową odsłonę "Ocean's 11"?

"Ocean's 8" - zwiastun
Co wiemy o prequelu "Ocean's 11"?W przygotowaniu jest również prequel "Ocean's Eleven", którego gwiazdami będą Margot Robbie i Ryan Gosling. O fabule nie wiadomo na razie wiele. Film na podstawie scenariusza Carrie Solomon wyreżyseruje Jay Roach. Akcja toczyć się będzie w Europie w latach 60. Robbie i Gosling mają wcielić się w rodziców granego przez George'a Clooneya Danny'ego Oceana. Aktor skomentował tę informację podczas premiery swojego najnowszego filmu, dramatu sportowego "The Boys in the Boat".

Margot Robbie to moja matka? Zawsze tak mi się wydawało. A Ryan Gosling jako mój ojciec – to w sumie ma sens. Naprawdę – powiedział. 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones