Jim Carrey: Grincha nie będzie. Aktor jest wciąż na emeryturze i nie wróci do roli

People / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Jim+Carrey%3A+Grincha+nie+b%C4%99dzie.+Aktor+nie+wr%C3%B3ci+do+roli-153019
Jim Carrey: Grincha nie będzie. Aktor jest wciąż na emeryturze i nie wróci do roli
źródło: Materiały prasowe
Stęskniliście się za Jimem Carreyem? Pogłoski o tym, że są szanse na realizację drugiej części filmu "Grinch: świąt nie będzie" dały nadzieję faniom, że komik wróci z aktorskiej emerytury. Carrey rozwiał jednak wszelkie wątpliwości. "Grinch: Carreya nie będzie".

Jim Carrey nie wróci jako GrinchGettyImages-1389803745.jpg Getty Images © Kevin Winter


W sieci zaczęły krążyć plotki, jakoby w przygotowaniu była kontynuacja filmu "Grinch: świąt nie będzie". Jim Carrey postanowił odnieść się do sprawy i zdementować pogłoski o swoim powrocie do roli. Przedstawiciele aktora opublikowali oświadczenie, które zamyka temat.

To nieprawda, że Jim ponownie wcieli się w postać Grincha w sequelu filmu "Grinch: świąt nie będzie", brzmi stanowisko przedstawicieli Carreya.

Studio Universal Pictures, dla którego powstał film, nie skomentowało sprawy.

W 2022 roku podczas wywiadu promującego widowisko "Sonic 2. Szybki jak błyskawica" Jim Carrey zapowiedział, że przechodzi na aktorską emeryturę. Biorąc pod uwagę jego wspomnienia z planu "Grincha" mało prawdopodobne, by akurat ta rola miała skłonić go do powrotu przed kamerę. Aktor porównał proces przemiany w zielonego stwora do bycia pochowanym żywcem.

"Sonic 2. Szybki jak błyskawica" - zwiastun
"Grinch: świąt nie będzie" - pamiętacie ten film?"Grinch: świąt nie będzie" to ekranizacja książki, której autorem jest Dr. Seuss. Za kamerą stanął Ron Howard, a w obsadzie - oprócz Carreya - znaleźli się m.in. Taylor Momsen, Jeffrey Tambor, Christine Baranski, Bill Irwin i Molly Shannon.

Na górskim szczycie, w ciemnej jaskini mieszka złośliwy Grinch, który nie cierpi świąt Bożego Narodzenia. Postanawia zepsuć je mieszkańcom leżącego w pobliżu miasteczka. Mała Cindy Lou chcę na własną rękę rozprawić się z Grinchem i jest gotowa zrobić wszystko, aby i on pokochał święta. Niestety, wszystkie tematy na temat stwora, są tematem zakazanym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones