Jodie Turner-Smith w serialu "Star Wars: The Acolyte"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Jodie+Turner-Smith+w+serialu+%22Star+Wars%3A+The+Acolyte%22-147655
Jodie Turner-Smith w serialu "Star Wars: The Acolyte"
źródło: Getty Images
autor: Elisabetta A. Villa
Jodie Turner-Smith ("Anna Boleyn", "Yang") wybiera się do odległej galaktyki. Aktorka finalizuje kontrakt na występ w przygotowywanym dla platformy Disney+ serialu "Star Wars: The Acolyte", którego gwiazdą będzie Amandla Stenberg ("Bodies Bodies Bodies").

O czym opowie serial "The Acolyte"?"The Acolyte" to thriller, który zabierze widzów w galaktykę mrocznych sekretów i wyłaniających się mocy Ciemnej Strony w ostatnich dniach ery Wielkiej Republiki – tak Disney+ opisał serial po jego ogłoszeniu w grudniu 2020 roku. Słowo "akolita" może odnosić się do osób posiadających zdolności, których uczą się od bardziej doświadczonego Lorda Sithów.

GettyImages-1024913616.jpg Getty Images © Matt Winkelmeyer


Szczegóły dotyczące postaci Stenberg nie zostały ujawnione. Nie wiemy też, w kto ma wcielić się Turner-Smith. Scenarzystką, producentką wykonawczą i showrunnerką serialu będzie Leslye Headland ("Russian Doll", "Sypiając z innymi"). "The Acolyte" ma rozpocząć produkcję w 2022 roku.

Najbliższą premierą ze świata "Gwiezdnych wojen" jest serial "Andor", który zadebiutuje na Disney+ 21 września.


Jodie Turner-Smith - kim jest?Jodie Turner-Smith to brytyjska aktorka, w której filmografii znajdują się m.in. filmy "Queen i Slim" (2019), "Neon Demon" (2016), "Bez skrupułów Toma Clancy'ego" (2021) i "Yang" (2021) oraz seriale "Nightflyers" (2018) i "Anna Boleyn" (2021).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones