Johnny Depp pozywa Amber Heard

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Johnny+Depp+pozywa+Amber+Heard-132085
Niemal trzy lata temu rozpadło się małżeństwo Johnny'ego Deppa i Amber Heard. Teraz aktor pozywa byłą żonę o 50 milionów dolarów, oskarżając ją o zniesławienie.

GettyImages-510506072.jpg Getty Images © John Shearer

Pani Heard nie jest ofiarą przemocy domowej, tylko sprawczynią, czytamy w pozwie. To odpowiedź m.in. na felieton, jaki Heard opublikowała w grudniu w "The Washington Post". W tekście nie padło nazwisko Deppa, ale kiedy aktorka pisała, że "widziała z bliska, jak instytucje chronią mężczyzn oskarżonych o molestowanie", implikacja była jasna. Tym bardziej że Heard już wcześniej jawnie oskarżała Deppa o agresywne zachowanie.

Pan Depp nigdy nie stosował przemocy względem pani Heard. Jej zarzuty pod jego adresem, wygłoszone w 2016 roku, były niezgodne z prawdą. To element wymyślnego oszustwa, które miało zapewnić pani Heard dobrą prasę i pomóc jej w karierze, głosi złożony przez prawników aktora dokument. Małżeństwo gwiazd skończyło się rozwodem. Heard otrzymała w wyniku ugody 7 milionów dolarów, które przekazała na cele charytatywne.

Ten absurdalny gest to kolejna z prób zagłuszenia Amber Heard przez Johnny'ego Deppa. Ale ona nie da się uciszyć. Działania pana Deppa dowodzą, że nie potrafi on zaakceptować prawdy o swoim regularnym niewłaściwym zachowaniu, skomentowali sprawę prawnicy aktorki.
Udostępnij: