Joseph Morgan i Franka Potente w 4. sezonie "Titans"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Joseph+Morgan+i+Franka+Potente+w+4.+sezonie+%22Titans%22-145324
Joseph Morgan i Franka Potente w 4. sezonie "Titans"
źródło: Getty Images
autor: Frederick M. Brown
Powiększa się obsada serialu "Titans". Do obsady nadchodzącego czwartego sezonu dołączyli Joseph Morgan ("The Originals"), Franka Potente ("Tabu") i Lisa Ambalavanar ("The A List").

"Titans" - kim są nowe postacie?


Joseph Morgan i Franka Potente dołączają do pierwszoplanowej obsady jako czarne charaktery, Lisa Ambalavanar dostała z kolei drugoplanową, tzw. "powracającą" rolę. Morgan pojawi się jako Sebastian Blood/Brother Blood, inteligentny introwertyk obdarzony mroczną naturą. Potente wcieli się w May Bennett/Mother Mayhem, urodzoną przywódczynię i drapieżniczkę w ludzkiej formie z niezachwianą wiarą w swoją misję. Ambalavanar z kolei zagra Jinx, błyskotliwą samotniczkę i mistrzynię czarnej magii, która uwielbia manipulować innymi i kreować chaos.

GettyImages-631374048.jpg Getty Images © Jason LaVeris


Jinx i Brother Blood pojawili się wcześniej w serialu animowanym "Młodzi Tytani". Sebastian Blood był również powracającą postacią w "Arrow" - wówczas wcielił się w niego Kevin Alejandro.

Na razie nie ujawniono daty premiery czwartego sezonu serialu. Produkcja powstaje dla platformy HBO Max.

"Titans" - o czym opowiada serial?


Serial "Titans" podąża śladami Robina, który wyłania się z mroków Gotham City jako przywódca nowej ekipy bohaterów, w której skład wchodzą także Raven, Starfire i Beast Boy. Młodzi superbohaterowie wspólnie muszą nie tylko ocalić planetę przed złem, lecz także stawić czoła swoim wewnętrznym demonom. Wkrótce odkrywają, że chociaż z osobna wszyscy są wewnętrznie poranieni, wspólnie są Tytanami.W obsadzie znaleźli się m.in. Brenton Thwaites, Teagan Croft, Ryan Potter, Conor Leslie, Anna Diop i Iain Glen. Spin-offem "Titans" jest serial "Doom Patrol".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones