Kanye West zachwala "Pacific Rim" na Twitterze

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Kanye+West+zachwala+%22Pacific+Rim%22+na+Twitterze-97106
Jeśli należycie do grona osób (do którego redakcja Filmwebu też należy) nie mogących się doczekać premiery "Pacific Rim" – najnowszego filmu Guillermo Del Toro o olbrzymich robotach ratujących świat – mamy dla Was dobrą wiadomość. Po specjalnym pokazie filmu Kanye West napisał na swoim Twitterze: Widziałem "Pacific Rim" na przedpremierowym pokazie. Od teraz to jeden z moich ulubionych filmów. Na koncie rapera znalazł się także wpis: To nie jest kolejny film o robotach. Guillermo del Toro jest mistrzem.

 

Zważywszy na to, że opinie pierwszych widzów o "Pacific Rim" były niekorzystne, wpis rapera, którego śledzi na Twitterze 9 milionów osób, powinien zrobić filmowi bardzo dobrze. Zobaczymy, czy będzie to miało wpływ na wyniki box office'u. U nas premiera 12 lipca.

Przypomnijmy, o czym "Pacific Rim" jest:

Gdy legion potworów znanych jako Kaiju powstaje z morza, zaczyna się wojna, która pochłonie miliony istnień i wyczerpie do cna zasoby naturalne. Do walki z gigantycznymi przeciwnikami zostaje wymyślony nowy typ broni: olbrzymie roboty zwane Jaegerami, sterowane jednocześnie przez dwóch pilotów, których umysły są połączone siecią neuronalną. Niestety, nawet Jaegery nie mogą powstrzymać bezlitosnych Kaiju. Gdy porażka wydaje się nieunikniona, obrońcy ludzkości muszą zwrócić się o pomoc do dwójki nieoczekiwanych bohaterów: skompromitowanego byłego pilota i niesprawdzonej praktykantki. Pokierują oni legendarnym, ale pozornie przestarzałym Jaegerem. Razem okażą się ostatnią nadzieją naszego gatunku w obliczu nadciągającej apokalipsy.