Katarzyna Warnke zagrała w filmie z gwiazdą "Sukcesji"! W projekt zaangażowana jest Agnieszka Holland

Instagram, Wirtualnemedia.pl / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Katarzyna+Warnke+zagra%C5%82a+w+filmie+z+gwiazd%C4%85+%22Sukcesji%22+W+projekt+zaanga%C5%BCowana+jest+Agnieszka+Holland-154482
Katarzyna Warnke zagrała w filmie z gwiazdą "Sukcesji"! W projekt zaangażowana jest Agnieszka Holland
autor: Jacek Borowski
Katarzyna Warnke podzieliła się z fanami dobrą nowiną: zagrała jedną z głównych ról w filmie, do którego napisała również scenariusz. Na ekranie partneruje jej gwiazda "Sukcesji" i "Priscilli" Dagmara Domińczyk.                                


Katarzyna Warnke łączy siły z autorką "Absolutnych debiutantów"Reżyserką oraz współautorką scenariusza filmu jest Kamila Tarabura znana najlepiej z serialu "Absolutni debiutanci". Stanowisko opiekunki artystycznej przedsięwzięcia sprawuje Agnieszka Holland. Na ekranie prócz Warnke i Domińczyk pojawi się również Małgorzata Hajewska-Krzysztofik ("Informacja zwrotna", "Kobieta z..."). Za zdjęcia odpowiada Tomasz Naumiuk ("Zielona granica", "Cormoran Strike").   

Jak podaje serwis Wirtualne Media, film nosi tytuł "Rzeczy niezbędne". To opowieść o kobietach wyruszających w podróż do miasteczka, w którym kiedyś dorastały. W trakcie wyprawy bohaterki mają okazję zmierzyć się z przeszłością i zamknąć niezałatwione sprawy, które kładą się cieniem na ich życiu. Premierę zaplanowano na drugie półrocze 2024.               

Katarzynę Warnke już wkrótce zobaczymy w nowym serialu Playera "Klara". Do najważniejszych tytułów w jej filmografii należą: "W spirali", "Botoks", "Ach śpij kochanie", "Kobiety mafii", "Powrót do tamtych dni" i "Cały ten seks". Mogliśmy ją również oglądać w serialach "Chyłka" oraz "Brokat".  Aktorka przez lata występowała także w przedstawieniach Teatru Starego w Krakowie, a także  Teatru Rozmaitości i Teatru Studio w Warszawie.   

GettyImages-1792435697.jpg Getty Images © Jason Mendez
Dagmara Domińczyk w towarzystwie męża Patricka Wilsona i Bradleya Coopera

Dagmara Domińczyk urodziła się w Kielcach. W wieku siedmiu lat wraz z rodziną wyemigrowała do Stanów Zjednoczonych. Na ekranie zadebiutowała w filmie "Zakazany owoc" w reżyserii Edwarda Nortona. Przełomem w karierze okazała się główna rola kobieca w kostiumowym melodramacie "Hrabia Monte Christo", w którym zagrała u boku Jima Caviezela, Guya Pearce'a, Richarda Harrisa i Henry'ego Cavilla. Wystąpiła m.in. w "Kinseyu", "Biegając z nożyczkami", "Imigrantce" oraz nominowanej do Oscarów "Córce". W ostatnich latach mogliśmy podziwiać ją w wielokrotnie nagradzanym serialu HBO "Sukcesja", w którym wcieliła się w specjalistkę od PR-u Karolinę.            

Katarzyna Warnke w podcaście "Mój Ulubiony Film"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones