Filmweb sp. z o.o.
https://www.filmweb.pl/news/Keanu+Reeves+kolejnym+czarnym+charakterem+uniwersum+Marvela-133092

Keanu Reeves kolejnym czarnym charakterem uniwersum Marvela?

  • We Got This Covered
  • autor: mp
  • Filmy
Po sieci już od dawna krążą informacje o tym, że Kevin Feige chciałby, aby w kinowym uniwersum Marvela zawitał Keanu Reeves. Przed realizacją "Kapitan Marvel" gwiazdorowi zaproponowano rolę Yon-Rogga, z której musiał jednak zrezygnować, bo wolał nakręcić "Johna Wicka 3". Teraz podobno otrzymał ofertę zagrania w widowisko "The Eternals".

eternals.jpg


Jeśli wierzyć krążącym po sieci plotkom, Reeves miałby zagrać czarny charakter filmu. Będzie nim Druig, postać wymyślona przez Jacka Kirby'ego. Syn Valkina, lidera polarnych Eternalsów, Posiadał typowe dla tej rasy moce manipulowania materią i energią. Mógł więc dowolnie zmieniać siebie i wszystko wokół, teleportować się, manipulować grawitacją, kontrolować umysły i strzelać wiązkami skoncentrowanej energii (głównie z oczu i dłoni). W oryginalnym cyklu komiksowym został zniszczony przez swojego kuzyna Ikarisa.

"The Eternals" wyreżyseruje autorka "Jeźdźca" Chloé Zhao. Po sieci krążą informacje, jakoby w obsadzie mieli znaleźć się m.in.: Richard Madden (jako Ikaris), Angelina Jolie (Sersi), Kumail Nanjiani (Makkari) i Tomasz Kot.

zobacz też: