Kevin Feige ujawnia, który serial Marvela jest największym hitem Disney+

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Kevin+Feige+ujawnia%2C+kt%C3%B3ry+serial+Marvela+jest+najwi%C4%99kszym+hitem+Disney%2B-146500
Kevin Feige ujawnia, który serial Marvela jest największym hitem Disney+
Kevin Feige zaprezentował we wtorek propozycje programowe Marvela przygotowane na potrzeby platformy Disney+. Oprócz zwiastuna serialu "She-Hulk: Attorney At Law" ujawnił także, który z dotychczasowych seriali Marvela na platformie Disney+ cieszył się największą popularnością. Jak się okazuje, największym hitem jest "Loki".

"Loki" - kiedy drugi sezon?Chwaląc się sukcesem serialu "Loki" na platformie Disney+ Kevin Feige, szef Marvela, nazwał show szaloną jazdą, która się opłaciła. I choć stwierdził, że jest to największy hit Marvela na Disney+, to jednak nie podał żadnych konkretnych liczb.

Wiemy za to, co dalej z drugim sezonem serialu. Jak wiadomo, powrót "Lokiego" został zapowiedziany latem ubiegłego roku. Do tej pory jednak nie rozpoczęły się prace nad nim. Wkrótce to się zmieni. Feige ogłosił, że zdjęcia do drugiego sezonu serialu "Loki" za kilka tygodni.


O serialu "Loki"Akcja "Lokiego" rozgrywa się po wydarzeniach z filmu "Avengers: Koniec gry". Tytułowy bohater zostaje zmuszony przez tajną organizację do wykorzystania swoich rozlicznych talentów w walce o zachowanie nietkniętej czasoprzestrzeni.

Główną rolę w serialu gra Tom Hiddleston. Partnerują mu Owen Wilson, Gugu Mbatha-Raw, Sophia Di Martino, Wunmi Mosaku i Richard E. Grant. Pierwszy sezon "Lokiego" wyreżyserowała Kate Herron. Głównym scenarzystą przedsięwzięcia był Michael Waldron.

Zwiastun serialu "Loki"