Kiedy obejrzymy "Wikingów: Walhallę"?

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Kiedy+obejrzymy+%22Wiking%C3%B3w%3A+Walhall%C4%99%22-144716
Kiedy obejrzymy "Wikingów: Walhallę"?
Szykuje się obfity rok z Netfliksem. Platforma ogłosiła właśnie daty premier swoich hitów na 2022 rok - m.in.  kolejnego sezonu "Raising Dion" oraz "Wikingów: Walhalli". 


Netflix w 2022 - kiedy obejrzymy nowych "Wikingów"?Drugi sezon "Raising Dion" pojawi się w streamingu 1 lutego 2022. "Wikingowie: Walhalla" zadebiutują z kolei 25 lutego. "Archive 81" obejrzymy wcześniej, już 14 stycznia, z kolei "Z zimnej strefy" pojawi się 28 stycznia. 

Z wymienionych premier najgorętszą pozycją jest oczywiście "Walhalla", czyli prequel popularnego cyklu. Jego zwiastun znajdziecie poniżej:


Fabuła nowego serialu rozgrywa się na początku XI wieku i pokazuje historię najsłynniejszych wikingów, czyli Leifa Eriksona, Freydis, Haralda Srogiego i normańskiego króla Wilhelma Zdobywcy. Bohaterowie będą przecierać szlaki i walczyć o przetrwanie w ciągle zmieniającym się i ewoluującym świecie.

Netflix w 2022 - inne oczekiwane produkcjeW kolejce na daty premier w 2022 czekają jeszcze: "Magic: The Gathering", "Resident Evil", "The Sandman", 3. sezon "Umbrella Academy", "The Witcher: Blood Origin", kolejny sezon "Alice in Borderland", "All of Us Are Dead", "Army of the Dead: Lost Vegas", "Filuś i Kubiś!", "Locke & Key" sezon 3, "First Kill" oraz "Cyberpunk: Edgerunners".