Filmweb sp. z o.o.
https://www.filmweb.pl/news/Killer+Croc+w+%22Suicide+Squad%22-110654

Killer Croc w "Suicide Squad"

  • The Wrap
  • autor: łm
  • Filmy
Znany m.in. z "Zagubionych" i filmu "Thor: Mroczny świat" Adewale Akinnuoye-Agbaje dołączył do obsady "Suicide Squad". Przypadła mu rola Waylona Jonesa alias Killer Croca - przypominającego krokodyla słynnego złoczyńcę uniwersum DC Comics oraz etatowego wroga Batmana.

1.jpg


2.png


Wcześniej obsadę filmu zasilili: Will Smith (Deadshot), Margot Robbie (Harley Quinn), Jared Leto (Joker), Jai Courtney (Captain Boomerang), Cara Delevingne (Enchantress), Joel Kinnaman (Rick Flag), Viola Davis (Amanda Waller), Raymond Olubowale i Scott Eastwood.

Suicide Squad to oddział samobójczy składający się z uwięzionych złoczyńców, którym oferuje się łaskę w zamian za wykonanie misji zbyt niebezpiecznych nawet dla superbohaterów. Po raz pierwszy oddział pojawił się na kartach komiksów w 1959 roku.

Według plotek film ma się rozpocząć od próby uwolnienia Jokera z Arkham Aslyum przez Harley Quinn. Niestety, jej plany kolidują z misją Deadshota, który ma zabić jednego z osadzonych w ośrodku. W rezultacie oboje zostają schwytani i uwięzieni przez Amandę Waller, która składa im propozycję nie do odrzucenia.

Premiera latem 2016 roku. Reżyseruje David Ayer.

zobacz też:

Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię