Kożuchowska i Vega kręcą film sensacyjny

Wirtualnemedia.pl / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Ko%C5%BCuchowska+i+Vega+kr%C4%99c%C4%85+film+sensacyjny-128376
Zaledwie wczoraj informowaliśmy Was, że Patryk Vega odzyskał prawa do marki "Pitbull" i już szykuje kolejny odcinek dochodowego cyklu. Dziś dowiedzieliśmy się, iż najbardziej kasowy polski reżyser zamierza także nakręcić film sensacyjny z Małgorzatą Kożuchowską w roli głównej.


Jak donosi portal Wirtualne Media, akcja nowego przedsięwzięcia w całości dzieje się we Wrocławiu i jest ściśle związana z tym miastem. Będzie to kino sensacyjne, a fabuła ma opowiadać o makabrycznych zabójstwach, których dokonuje nieznany morderca. W filmie przewidziane są także sceny kaskaderskie.

W obsadzie prócz Kożuchowskiej mają się także znaleźć  Daria Widawska i Andrzej Grabowski. Jeśli chodzi o gwiazdę "Drugiej szansy", wcieli się ona w postać, która w niczym nie będzie przypominać jej wcześniejszych bohaterek z seriali telewizyjnych.


Zdjęcia startują w czerwcu. Znając ekspresowe tempo pracy Vegi, premiery filmu powinniśmy się spodziewać jeszcze w tym roku. Zwłaszcza, że w lutym 2019 do kin mają trafić "Kobiety mafii 2".

Udostępnij: