Książe Oberyn wybierze się na Wielki Mur z Mattem Damonem?

The Wrap / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Ksi%C4%85%C5%BCe+Oberyn+wybierze+si%C4%99+na+Wielki+Mur+z+Mattem+Damonem-108902
Pedro Pascal, który zabłysnął rolą księcia Oberyna w ostatnim sezonie "Gry o tron", negocjuje udział w widowisku o Wielkim Murze, którego gwiazdą ma być Matt Damon
Za kamerą stanie Zhang Yimou ("Kwiaty wojny", "Hero"). Film opowie o elitarnym oddziale, który walczy o losy ludzkości na jednej z najbardziej ikonicznych budowli, jakie stworzył człowiek. Ma to być największa produkcja, jaka kiedykolwiek powstała w Chinach.

Wcielenie się w postać Oberyna Martella było dla Pascala przełomem w karierze. Do tego stopnia, że musiał nawet odrzucić kilka lukratywnych propozycji. Przyjął za to rolę Poncjusza Piłata w nowym "Ben-Hurze", wystąpi też w niezależnym komediowym horrorze "Bloodsucking Bastards".

Udział Damona nie jest jeszcze stuprocentowo pewny, aktor również prowadzi negocjacje. Poprzednim kandydatem do wyreżyserowania filmu był Edward Zwick ("Ostatni samuraj"). Wówczas w filmie zagrać mieli Henry Cavill i Benjamin Walker. W którymś momencie w widowisku miał wystąpić również Bryan Cranston

Zdjęcia do "The Great Wall" mają ruszyć wiosną 2015 roku, a amerykańską premierę zapowiedziano na 23 listopada 2016. W Chinach film wejdzie do kin w grudniu 2016.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones