Lindsay Lohan chce powrotu "Wrednych dziewczyn"

The Playlist / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Lindsay+Lohan+chce+powrotu+%22Wrednych+dziewczyn%22-121022
Od czasu premiery "Wrednych dziewczyn" minęło 12 lat, w czasie których kariera Lindsay Lohan zrobiła wiele dramatycznych zakrętów. Wygląda na to, że aktorka nie zapomina o swojej przeszłości. Co więcej - chciałaby do niej aktywnie nawiązać.


W wywiadzie udzielonym niedawno CNN Lohan przyznała, że napisała treatment "Wrednych dziewczyn 2". Jak mówi, teraz musi po prostu przekonać, wszystkich, że warto zrealizować film na podstawie jej pomysłu.

Bardzo zabiegam o realizację "Wrednych dziewczyn 2", ale to nie leży w mojej gestii, powiedziała aktorka. Wiem, że Tina Fey (scenarzystka pierwszej części) i Lorne Michaels (producent) oraz wszyscy w wytwórni Paramount są bardzo zajęci. Ale będę na nich naciskać, póki tego nie zrobimy.

Gwiazda zdradziła nawet zarys fabuły. Ludzie naprawdę lubią film. Jak to przebić? Rozmawiałam niedawno z Tiną Fey i powiedziałam jej, że powinniśmy zrobić nowe "Wredne dziewczyny", gdzie bohaterki będą starszymi gospodyniami domowymi, które zdradzają mężów. To byłoby naprawdę zabawne.

Lohan pomija jednak jeden fakt - sequel "Wrednych dziewczyn" już powstał. We "Wrednych dziewczynach 2" nie powróciły jednak gwiazdy oryginału. Aktorka planuje oczywiście "właściwą" kontynuację z udziałem oryginalnej obsady. Co Wy na to?