Filmweb sp. z o.o.
https://www.filmweb.pl/news/Loki+znowu+zbierze+ci%C4%99gi+od+Hulka-117881

Loki znowu zbierze cięgi od Hulka?

  • MovieWeb
  • autor: łm
  • Filmy
Tom Hiddleston gościł niedawno na imprezie Wizard World Philadelphia. W trakcie spotkania z fanami aktor zasugerował, że w "Thor: Ragnarok" jego bohater Loki po raz kolejny zmierzy się z Hulkiem.

1.png


Kiedy ostatni raz Loki i Hulk znaleźli się w tym samym pokoju, nie skończyło się to najlepiej dla Lokiego - wspomina Hiddleston - Mój bohater czuje więc, że został niewłaściwie potraktowany. To będzie zabawne, zobaczycie.

Gwiazdorowi chodzi oczywiście o scenę z filmie "Avengers", w której Hulk spuścił lanie bratu Thora, a na końcu nazwał go mizernym bogiem. Znając pamiętliwość i przerośnięte ego Lokiego, ponowna konfrontacja wydaje się nieunikniona.

W "Thorze 3" kraina nordyckich bogów, Asgard, staje u progu apokalipsy. Aby jej zapobiec, tytułowy bohater musi wyruszyć w podróż kosmiczną. W trakcie wyprawy trafia na planetę, na której spotyka Hulka biorącego udział w pojedynkach gladiatorskich.

W obsadzie prócz Hiddlestona znaleźli się m.in. Chris Hemsworth, Mark Ruffalo, Cate Blanchett i Anthony Hopkins. Reżyseruje Taika Waititi.

Premiera w listopadzie 2017.

zobacz też:

Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię