Znamy reżyserów drugiego sezonu "The Last of Us". Wśród nich twórca "Sukcesji"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Mark+Mylod+%28%22Sukcesja%22%29+w%C5%9Br%C3%B3d+re%C5%BCyser%C3%B3w+drugiego+sezonu+%22The+Last+of+Us%22-153822
Znamy reżyserów drugiego sezonu "The Last of Us". Wśród nich twórca "Sukcesji"
Mark Mylod, laureat nagrody Emmy za "Sukcesję", to jeden z czworga nowych reżyserów, którzy będą pracować nad drugim sezonem "The Last of Us". Kto jeszcze został zaangażowany?

GettyImages-1928400029.jpg Getty Images © Dania Maxwell

Znamy reżyserów drugiego sezonu "The Last of Us"


Poza Markiem Mylodem nad drugim sezonem "The Last of Us" będą pracować także Nina Lopez-Corrado ("Perry Mason"), Stephen Williams ("Watchmen") i Kate Herron ("Loki"). Dołączą oni do Petera Hoara, nominowanego do Emmy za budzący kontrowersje odcinek "Do ostatnich dni", oraz showrunnerów Craiga Mazina i Neila Druckmanna, którzy także będą pełnić obowiązki reżyserów. 

Nie wiadomo jeszcze, ile odcinków będzie liczył drugi sezon ani czy któraś z tych osób stanie za sterami więcej niż jednego. W prace nad pierwszą odsłoną, składającą się z dziewięciu epizodów, zaangażowanych było siedmioro reżyserów. 

Zobacz zwiastun serialu "The Last of Us"


Pierwszy sezon "The Last of Us" trafił na HBO Max rok temu. Serial zatryumfował podczas tegorocznej gali Emmy, zgarniając osiem statuetek – m.in. za najlepsze występy gościnne (Storm Reid i Nick Offerman), najlepszą charakteryzację i najlepsze efekty specjalne. Zobaczcie jego zwiastun: Historia przedstawiona w "The Last of Us" rozgrywa się dwadzieścia lat po tym, jak to, co znaliśmy jako współczesna cywilizacja zostało zniszczone. Joel, zaprawiony w bojach ocalały, zostaje zatrudniony do przemytu z opresyjnej strefy kwarantanny 14-letniej dziewczynki, Ellie. To, co zaczyna się jako niewielkie zadanie, wkrótce staje się brutalną, łamiącą serce podróżą po Stanach Zjednoczonych. Wyprawą, w której by przetrwać, mogą polegać wyłącznie na sobie nawzajem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones