Mena Suvari, Mickey Rourke w filmie o polowaniu na ludzi

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Mena+Suvari%2C+Mickey+Rourke+w+filmie+o+polowaniu+na+ludzi-147016
Mena Suvari, Mickey Rourke w filmie o polowaniu na ludzi
źródło: Getty Images
autor: Emma McIntyre
Mena Suvari ("Paradise Cove") i Mickey Rourke ("Commando: Ostatnia misja") znaleźli się w obsadzie filmu sensacyjnego "Hunt Club". Zdjęcia do niego właśnie zakończyły się w Mississippi.

GettyImages-1403670909.jpg Getty Images © Paul Archuleta


Co wiemy o filmie "Hunt Club"?Film wyreżyserowała Elizabeth Blake-Thomas. Autorami scenariusza są David Lipper i John F. Saunders. W obsadzie znaleźli się także: Casper Van Dien, Maya Stojan, Will Peltz i Jessica Belkin.

"Hunt Club" to historia mężczyzn, którzy lubią polować na dość specyficzną zwierzynę - kobiety. Mają własną wyspę, na którą sprowadzają kobiety skuszone szansą wzięcia udziału w polowaniu, za które mogą wygrać 100 tysięcy dolarów. Dopiero na miejscu orientują się, że to one będą zwierzyną.

Sprawy przybiorą dla mężczyzn nieoczekiwany obrót, kiedy ich ofiarami mają zostać trzy młode kobiety. Teraz oni za późno zorientują się, że zadarli z niewłaściwymi osobami i będą musieli ponieść tego krwawe konsekwencje.

Kim jest Mena Suvari?Mena Suvari w zbiorowej pamięci funkcjonuje jako gwiazda "American Beauty". Niektórzy kojarzą ją również z komedii "American Pie". Jednak Suvari cały czas gra w filmach. Tylko w ubiegłym roku premierę miały następujące tytuły z jej udziałem: "Fourth Grade", "Grace and Grit", "Uwięzione" i "Paradise Cove". Zwiastun tego ostatniego znajdziecie poniżej.


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones