Mickey Rourke pochwalił się, że gra w nowym filmie Romana Polańskiego

Instagram / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Mickey+Rourke+pochwali%C5%82+si%C4%99%2C+%C5%BCe+gra+w+nowym+filmie+Romana+Pola%C5%84skiego-146171
Mickey Rourke pochwalił się, że gra w nowym filmie Romana Polańskiego
źródło: Getty Images
autor: NurPhoto
Mickey Rourke nie potrafi dochować tajemnicy. Aktor na Instagramie pochwalił się, że jest w Szwajcarii, ponieważ gra w nowym filmie Romana Polańskiego "The Palace".


"The Palace" - co wiemy o filmie PolańskiegoO nowym filmie Romana Polańskiego na razie niewiele wiadomo. Oficjalnie nie podano dotąd, kto jest na planie. Odpowiedzialne za realizację filmu CAB Productions twierdzi, że na razie nie będą przekazywane mediom żadne informacje dotyczące obsady, ponieważ ta wciąż się powiększa. Źródła portugalskie podają, że jest w niej Joaquim de Almeida. Mówiło się też o udziale Catherine Deneuve, ale francuskie Allocine potwierdziło, że nie jest to prawdą.

Fabuła również trzymana jest w tajemnicy. Na razie wiemy jedynie tyle, że akcja filmu rozgrywa się w Sylwestra 1999 roku w luksusowym szwajcarskim hotelu. To w nim przecinają się losy gości i pracowników.

Roman Polański i Jerzy Skolimowski znów razemRoman Polański napisał scenariusz "The Palace" we współpracy z Jerzym Skolimowskim. W ten sposób po 60 latach przerwy znów łączą swoje twórcze siły. Poprzednio efektem ich wspólnej pracy nad scenariuszem był pełnometrażowy debiut Polańskiego "Nóż w wodzie".

Ostatnim filmem Polańskiego jest "Oficer i szpieg", zdobywca Srebrnego Lwa na festiwalu w Wenecji w 2019 roku. Z kolei najnowsze dzieło Jerzego Skolimowskiego "Io" będzie miało swoją premierę w maju na festiwalu w Cannes, gdzie powalczy o Złotą Palmę.

Zwiastun filmu "Oficer i szpieg"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones