Najlepsze produkcje Polsatu przedpremierowo tylko w Polsat Box Go

https://www.filmweb.pl/news/Najlepsze+produkcje+Polsatu+przedpremierowo+tylko+w+serwisie+Polsat+Box+Go-143927
Najlepsze produkcje Polsatu przedpremierowo tylko w Polsat Box Go
Miłośnicy produkcji Telewizji Polsat znajdą w serwisie Polsat Box Go (wcześniej Ipla) przedpremierowe odcinki popularnych seriali oraz programów stacji. W pakiecie Polsat Box Go Premium można już zobaczyć, bez reklam i przed emisją w telewizji, nowy serial "Kuchnia" oraz nowe odcinki znanych i lubianych pozycji: "Przyjaciółki", "Komisarz Mama", "Pierwsza Miłość", "Gliniarze", "Policjantki i policjanci", "Sprawiedliwi – wydział kryminalny", "Święty", a także programu "Nasz nowy dom". 

Ponadto w pakiecie Polsat Box Go Premium można oglądać nową produkcję "Family Food Fight. Pojedynek na smaki" oraz nowe odcinki popularnych programów rozrywkowych: "Love Island. Wyspa Miłości", "Ninja Warrior Polska", "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", które są udostępniane w serwisie zaraz po emisji na antenie Polsatu. 


Nowość tej jesieni – smaczny serial komediowy "Kuchnia", wcześniej niż w TVW pakiecie Polsat Box Go Premium można już zobaczyć premierowe odcinki najnowszego serialu komediowego z jesiennej ramówki Telewizji Polsat – "Kuchnia" z Tomaszem Karolakiem i Martą Żmudą-Trzebiatowską w rolach głównych. Kolejne odcinki pojawią się w Polsat Box Go co sobotę, na tydzień przed premierą telewizyjną.

Serial opowiada historię życiowych i zawodowych perypetii grupy kucharzy renomowanej restauracji, specjalizującej się w kuchni francuskiej. Młody bohater serialu, początkujący kucharz Maks (Patryk Cebulski), to mistrz wpadek powodujących nieoczekiwane konsekwencje. W połączeniu z humorystycznymi dialogami, szczyptą miłości i aromatami francuskich potraw to pozycja, która z pewnością zainteresuje niejednego widza. Za reżyserię i scenariusz odpowiada Okił Khamidow.

Hity Telewizji Polsat przed premierą w TVPolsat Box Go to również dostępne przed premierą telewizyjną popularne i lubiane seriale znane z anten stacji Polsat i TV4.

Kolejne perypetie tytułowych "Przyjaciółek" można oglądać z tygodniowym wyprzedzeniem, w każdy czwartek. Sukcesy, porażki oraz nieprzewidywalne sploty zdarzeń sprawiły, że Inga, Zuza, Anka, Patrycja i Dorota od lat są dla siebie nieocenionym wsparciem, a ich losy z zapałem śledzi rzesza fanów.  

"Komisarz Mama" to drugi sezon historii pełnej zaskakujących zdarzeń i kryminalnych zagadek. Maria Matejko jest świetną śledczą oraz samotną mamą czwórki nieokiełznanych urwisów. Jak poradzi sobie z kolejnymi nieoczekiwanymi sytuacjami można sprawdzić w każdą środę. Nowe odcinki udostępniane są w serwisie w środy, na tydzień przed emisją w TV.

Jesienna ramówka to również emitowane codziennie znane propozycje programowe m.in.: "Gliniarze", "Pierwsza miłość", "Policjantki i policjanci", "Sprawiedliwi – wydział kryminalny", "Święty", które do pakietu Polsat Box Go Premium trafiają z jednodniowym wyprzedzeniem w stosunku do emisji w telewizji.

Ponadto premierowe odcinki programu "Nasz nowy dom", jednej z najchętniej oglądanych pozycji Telewizji Polsat, można oglądać wcześniej niż w TV, z siedmiodniowym wyprzedzeniem, w każdy czwartek. Katarzyna Dowbor i jej niezastąpiona ekipa zaproszą widzów na kolejne pełne emocji i wzruszeń odcinki programu zmieniającego życie Polaków na lepsze.


Show i programy rozrywkowe wkrótce po emisjiFani show i programów rozrywkowych Telewizji Polsat znajdą je w serwisie Polsat Box Go, także w pakiecie Polsat Box Go Premium, wkrótce po emisji w telewizji. Są to m.in.: nowość "Family Food Fight. Pojedynek na smaki", "Love Island. Wyspa miłości", "Ninja Warrior Polska", "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" i "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Seriale premium dostępne tylko w Polsat Box GoWśród innych nowości tej jesieni użytkownicy Polsat Box Go znajdą także wyjątkowe, trzymające w napięciu seriale premium, m.in.: "Układ" z Julią Kijowską i Dawidem Ogrodnikiem, "Osaczony" z Leszkiem Lichotą i Erykiem Lubosem, "Cień" z Krystianem Wieczorkiem czy "Mecenas Porada" z Aleksandrą Domańską, które zostały udostępnione w całości i można je obejrzeć tylko w serwisie Polsat Box Go.

Polsat Box Go – nowy serwis VOD i streamingowyPolsat Box Go to nowy serwis, który zastąpił Iplę i Cyfrowy Polsat Go, z dostępem do tysięcy godzin najlepszego sportu, filmów, seriali, programów, informacji i bajek, które każdy może oglądać, kiedy i gdzie chce. To dostęp do treści w formule VOD, czyli "na żądanie", oryginalnego kontentu premium, seriali i programów przedpremierowych, 120 kanałów TV, wydarzeń sportowych na żywo.

Serwis oferuje dwa nowe, proste pakiety tematyczne dostępne dla użytkowników z Polski: Polsat Box Go Sport i Polsat Box Go Premium, a także Polsat Box Go HBO i dwa pakiety dla użytkowników z zagranicy: Polonia i Fortuna 1 Liga. Jest dostępny na stronie polsatboxgo.pl oraz w aplikacji na urządzeniach mobilnych (Android, HMS i iOS), telewizorach Smart TV, Android TV, Apple TV oraz na dekoderach.

Pakiet Polsat Box Go Premium, w którym znalazły się przedpremiery Telewizji Polsat oraz seriale premium, oferuje dostęp do treści bez reklam. Jest dostępny w promocyjnej cenie 30 zł za 30 dni.
Informacja sponsorowana