"Spider-Man 4". Czy Peter Parker i Miles Morales połączą siły?

CBR / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Nie+tylko+animowany.+Miles+Morales+w+filmie+%22Spider-Man+4%22-154321
"Spider-Man 4". Czy Peter Parker i Miles Morales połączą siły?
źródło: Materiały prasowe
Marvel i Sony wciąż nie mogą dojść do porozumienia, jak ma wyglądać czwarty aktorski "Spider-Man". A to żyzne pole dla wszelkiej maści spekulacji i plotek. Jedną z nich podzielił się specjalista od niepotwierdzonych informacji Daniel Richtman.

Miles Morales w MCU?Otóż Richtman twierdzi, że nowy plan na widowisko "Spider-Man 4" zakłada pojawienie się w nim Milesa Moralesa. Byłby to debiut postaci w MCU (chyba że Marvel i Sony się nie dogadają co do statusu filmu).

Miles Morales póki co funkcjonuje wyłącznie w komiksowym uniwersum Sony. I to w jego animowanej wersji. Postać debiutowała w filmie "Spider-Man Uniwersum". W ubiegłym roku kasowym sukcesem okazała się kontynuacja "Spider-Man: poprzez multiwersum".


W przygotowaniu jest jeszcze jeden film animowany - "Spider-Man: Beyond the Spider-Verse". Obraz miał pierwotnie trafić do kin w tym roku. W związku z opóźnieniem dwójki oraz przez ubiegłoroczne strajki film wciąż nie jest gotowy. Sony na razie nie podaje, kiedy możemy się go spodziewać.

Tom Holland od paru lat deklaruje, że chętnie zagrałby w filmie o Peterze spotykającym Milesa. Czy jego życzenie zostanie spełnione?

Zwiastun filmu "Spider-Man: Bez drogi do domu"

Przypominamy o trwającym głosowaniu w naszej ANKIECIE OSCAROWEJ. TUTAJ znajdziecie nominacje we wszystkich kategoriach. Kto Waszym zdaniem powinien zdobyć nagrody Akademii?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones