Nikt nie przeklina w filmach częściej niż Jonah Hill

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Nikt+nie+przeklina+w+filmach+cz%C4%99%C5%9Bciej+ni%C5%BC+Jonah+Hill-137780
Nikt nie przeklina w filmach częściej niż Jonah Hill
Jak dowodzi badanie zlecone przez firmę Buzz Bingo, nie ma w Hollywood drugiego aktora, który przeklinałby na ekranie równie często co Jonah Hill.

Po przeanalizowaniu ponad 3,5 tysiąca scenariuszy badacze ustalili, że w całej swojej karierze gwiazda "Wilka z Wall Street" i "Supersamca" rzuciła "mięchem" przed kamerą 376 razy. Niewiele gorszy okazał się Leonardo DiCaprio z 361 przekleństwami na koncie. Kolejne miejsca w rankingu zajęli Samuel L. Jackson, Adam Sandler, Al Pacino, Denzel Washington, Billy Bob Thornton, Seth Rogen, Bradley Cooper i Danny McBride.

Najbardziej wulgarnym filmem wszech czasów okazał się "Wilk z Wall Street" - w ciągu blisko trzech godzin seansu z ekranu pada 715 brzydkich słów. Na podium znalazły się także "Nieoszlifowane diamenty" (646) oraz "Kasyno" (606).

Jonah Hill odniósł się do wyników badań na Instagramie. W żartobliwym poście podziękował Martinowi Scorsese, a także oddał ukłony Samuelowi L. Jacksonowi, który cieszy się w świecie kina opinią czołowego bluźniercy.

Udostępnij: