Keanu Reeves przed kamerą, Jonah Hill za kamerą. Co szykują?

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Keanu+Reeves+zagra+w+filmie+%22Outcome%22%2C+kt%C3%B3ry+wyre%C5%BCyseruje+Jonah+Hill-148469
Keanu Reeves przed kamerą, Jonah Hill za kamerą. Co szykują?
źródło: Getty Images
autor: Frazer Harrison
Jonah Hill ("Nie patrz w górę") i Keanu Reeves ("Matrix Zmartwychwstania") łączą siły. Hill ma wyreżyserować film, którego gwiazdą będzie Reeves. Projekt nosi tytuł "Outcome", a jego scenariusz napisali Hill i Ezra Woods.

"Outcome" - wspólny projekt Hilla i ReevesaGettyImages-1128658910.jpg Getty Images © Matthias Nareyek


Niestety, poza tym, że w obsadzie jest Keanu Reeves, a za kamerą ma stanąć Hill, nie ujawniono więcej na temat projektu. Nie wiemy więc, o czym opowiada scenariusz napisany przez Hilla i Woodsa.

Film przygotowuje firma produkcyjna Hilla, Strong Baby. Projekt ma być wystawiony na sprzedaż przed świętami i podobno już jest nim zainteresowanych kilka studiów i serwisów streamingowych.

Jonah Hill - reżyserJonah Hill nie wyreżyserował filmu fabularnego od czasu premiery swojego pełnometrażowego debiutu, "Najlepsze lata" (2018), który opowiadał o dojrzewaniu młodego deskorolkowca w latach 90. Niedawno premierę miał jednak dokument "Stutz", za kamerą którego stanął Hill. Twórca rozmawia w nim ze znanym psychiatrą Philem Stutzem o jego przeżyciach z dzieciństwa i unikatowym, wizualnym modelu terapii. Zobaczcie zwiastun filmu:


Keanu Reeves - "John Wick 4" na horyzoncieKeanu Reevesa oglądaliśmy ostatnio w filmach "Bill i Ted ratują wszechświat" (2020) i "Matrix Zmartwychwstania" (2021). W przyszłym roku zobaczymy go zaś w "John Wick: Chapter 4", kolejnej części przygód zabójcy Johna Wicka. `w obsadzie znaleźli się m.in. Donnie Yen, Hiroyuki Sanada, Rina Sawayama, Shamier Anderson, Lance Reddick oraz Ian McShane. Premierę zaplanowano na 24 marca 2023 roku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones