Od dziś trylogia "Piratów z Karaibów" na Blu-rayu

Informacja prasowa /
https://www.filmweb.pl/news/Od+dzi%C5%9B+trylogia+%22Pirat%C3%B3w+z+Karaib%C3%B3w%22+na+Blu-rayu-58191
Już dziś na polski rynek trafią poszczególne części trylogii "Piraci z Karaibów" ("Klątwa Czarnej Perły", "Skrzynia umarlaka", "Na krańcu świata") w wydaniu Blu-ray, w polskiej wersji językowej.


"Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły"

Karaiby, wiek XVIII. Beztroskie, wręcz idylliczne, pirackie życie pełnego zawadiackiego wdzięku Kapitana Jacka Sparrowa (Johnny Depp), wali się w gruzy, gdy dosięga go ręka Nemesis w osobie przebiegłego i podstępnego Kapitana Barbossy (Geoffrey Rush), który ukradł wcześniej jego statek Czarną Perłę. Barbossa atakuje miasto Port Royal i porywa córkę gubernatora, piękną Elizabeth (Keira Knightley). Sparrow zawiera sojusz z Willem Turnerem (Orlando Bloom), zdeterminowanym, by uratować ukochaną i razem ruszają w pościg za Czarną Perłą na skradzionym, najszybszym okręcie brytyjskiej floty. Will nie wie jednak, że na kapitanie Barbossie i całej jego załodze ciąży straszliwa klątwa związana z ukrytym skarbem.
cena Blu-ray: 99,99 zł


"Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka"

Kapitan Jack Sparrow znów wpakował się w prawdziwe tarapaty. Zaprzedał duszę Davy'emu Jonesowi. Oczywiście nie byłby sobą, gdyby nie znalazł sposobu na wywinięcie się od zapłaty. Tym razem jest nim zdobycie mitycznej skrzyni umarlaka, w której znajduje się serce Davy'ego Jonesa.
cena Blu-ray: 99,99 zł


"Piraci z Karaibów: Na krańcu świata"

Tym razem kapitan Jack Sparrow przeszedł samego siebie. Chciwość zaprowadziła go w miejsce, którego za żadne skarby nie chciałby odwiedzić żaden pirat – na bezwietrzne, piaszczyste morze. Zapewne zostałby tam do kresu swych dni, gdyby nie fakt, iż Will Turner, Elizabeth Swann oraz kapitan Barbossa postanawiają go uwolnić. Nastają bowiem trudne czasy dla piratów, a Jack Sparrow jest kluczową postacią w misji ocalenia pirackiej braci…
cena Blu-ray: 99,99 zł


Dystrybucją trylogii filmów "Piraci z Karaibów" zajmuje się CD Projekt.
Udostępnij: