PLOTKA: "Niezniszczalni 3" w konwencji SF?

Bleeding Cool / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/PLOTKA%3A+%22Niezniszczalni+3%22+w+konwencji+SF-87961
"Niezniszczalni 2" już niedługo w kinach i Sylvester Stallone udziela właśnie szeregu promocyjnych wywiadów. Na jednej z konferencji prasowych podzielił się kilkoma zaskakującymi sugestiami co do ewentualnej trzeciej części serii.Gdy Stallone opowiadał właśnie o planach poszerzenia obsady, ktoś zasugerował zatrudnienie irlandzkiej złotej medalistki w boksie Katie Taylor. W odpowiedzi na tę uwagę aktor powiedział kilka intrygujących rzeczy.

Rozważamy różne koncepty, bo trzecia część to najtrudniejsza z dotychczasowych. Druga to wynik naturalnego rozwoju, dopiero przy trójce robi się gorąco, przyznał. Jesteśmy ambitni. Katie Taylor byłaby więc jak najbardziej na miejscu. Szukamy nietypowych pomysłów, bo chcemy dać publiczność coś, czego zupełnie się nie spodziewa. Może nawet zmienimy gatunek, jeśli potraficie czytać między wierszami. Wówczas Stallone spojrzał na siedzącego obok Arnolda Schwarzeneggera i mrugając, kontynuował: Może nawet skopiujemy któryś z twoich filmów?

Najbardziej oczywiste filmy Schwarzeneggera reprezentujące gatunek inny niż kino akcji, to produkcje SF - "Terminator" i "Pamięć absolutna". Czy w trzeciej części serii zanosi się zatem na podróże w czasie, laserowe strzelaniny z cyborgami i wycieczki na Marsa?

A może "Niezniszczalni" trafią tym razem do przedszkola?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones